4. březen 2010

4. Zimní Slet

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 15779×, Komentářů: 58, Líbí se Autor: Petr
Opětovné setkání příznivců společné zábavy

Rok nám uplynul jako voda a máme tu opět čas na malé setkání přátel spojené se společným posezením a poklábosením na akci, již čtvrté v pořadí a usazené v podvědomí účastníků, jako Zimní Sraz.

Často se mne poslední dobou někdo ptal, jestli bude sraz a kdy bude sraz a já každého ujišťoval, že bude a že dám včas vědět. Co jsem slíbil, nyní plním a přináším první informace. Takže ....

Kdy

Termín nám letos vyšel ( mohl bych použít okřídlené z 1.Severočeského Monte Carla - vypadlo nám z počítače ) na krásný povelikonoční víkend, a to 10. - 11.04.2010. Bystřejším jistě neuniklo, že sraz bude opět, tak jako loni, dvoudenní.

Kde

Stejně jako minulý rok se i letos sejdeme na parkovišti za Zákaznickým centrem Škoda auto v Mladé Boleslavi a sejdeme se tam v Sobotu 10. dubna tohoto roku v 10:00 hodin. Pro vlastníky analogových hodinek .. v 10 dopoledne ;-) Kdo neví, kde je zákaznické centrum škodovky, orientujte cíl své jízdy směrem k Bondy Centru. http://www.bondy-centrum.eu/jak-se-k-nam-dostanete Těsně před příjezdem k centru se silnice rozdvojuje, přičemž vlevo pokračuje k již zmíněnému obchodnímu středisku a vpravo se nachází odbočení k automuzeu a hned po odbočení vpravo se po levé ruce nachází naše parkoviště.

Jak

Až se všichni sejdeme, počkáme na všechny opozdilce typu Máchal & Company a řádně vymrzneme, tak si popovídáme o následujícím programu, podrobnostech orienťáku a jiných detailech, které vás budou zajímat ( nebo vás zajímat nebudou, ale já vám je stejně vnutím ) a pak se vydáte na orientační jízdu dle itineráře do místa konání srazu. Trasa povede do stejného místa, jako loni, avšak po jiných cestičkách, stezkách a silnicích. Délka bude cca 50 km a bude kontrolováno a započítáváno do celkového hodnocení i dodržení stanovené trasy.

Potřeby pro úspěšné dojetí do cíle jsou již obvyklé a neměnné. Fungující automobil, dostatek pohonných hmot, kus papíru, provozuschopná tužka, spolujezdec v počtu minimálně jeden a hlavně dobrá nálada.

Kam

Cílem jízdy a zároveň místem konání setkání bude, jak jsem již avisoval, autocamp Kokořín. Ti co byli loni, již znají, ti co nebyli a hodlají být, nechť pohlédnou na následující odkaz.

http://camp.kokorin.info

Na uvedeném webu lze najít o kempu vše, včetně cen za ubytování a fotografií, které zde presentuji a zcela neomaleně jsem je z jmenovaného webu odcizil.

Po příjezdu do kempu se ti, co zůstanou do neděle, půjdou ubytovat a pak si dáme pauzu a rozchod. Volný čas využijete k obstarání si oběda v přilehlých obcích, restauracích, hospůdkách a krčmách. Je dost dobře možné, že bude možnost se najíst přímo v kempu, neboť sezonní provoz jim začíná 1.dubna. Ale to nemohu nyní potvrdit, neboť nevím.

Poté se sejdeme v cca 16:00 hodin zpět v restauraci kempu, kde dáme zas nějaké soutěžní disciplíny. Na 18:00 je zajištěna společná večeře v osvědčeném tvaru. Tedy bude na výběr Guláš, či Svíčková a hladovci můžou dát základ v podobě hovězí polévky. Čili není zapotřebí se hustokrutě nacpat k obědu, neboť i na vaše žaludky je pomýšleno předem.

Pak se budu snažit vyhodnotit výsledky orientační jízdy a soutěží a poté dojde i na vyhlášení těchto výsledků. Nebude zapomenuto ani na ocenění vítězů. Poté již bude na programu volná zábava a volná konzumace. Podmínky máme v kempu stejné, jako minule. Tedy pokud někdo má potřebu vykecávat až do rána, není problém. Jen by tam neměl sedět na sucho.

Zde si dovolím malé upozornění na základě negativní zkušenosti z loňska. Jestli někdo chce přivézt kamarádům na ochutnání úrodu ze své zahrádky v tekutém skupenství, nemám nic proti. Ale netahejte to prosím do hospody v kempu a když už, tak to tam nelemtejte ! Děkuji za pochopení. Minule mne to stálo hodně přemlouvání a úsilí, aby nás nevyrazili předčasně všechny .....

Pro ty, co zůstanou do neděle, je na nedělní kalné ráno vyjednána snídaně v restauraci kempu formou bufetu se sortimentem obvyklým pro snídani normálně žijícího občana. Křepelky, šunkové rolky a šampaňské s jahodami se bohužel tedy podávat nebudou :-)

Za kolik

Startovné bude opět symbolické a jen proto, aby mi pokrylo náklady spojené s přípravou a organizací srazu. Výše startovného je 100,- Kč na osobu a bude vybíráno při prezenci na parkovišti u Zákaznického Centra v Mladé Boleslavi. Pokud by někdo ze šťouralů měl dojem, že loni to bylo jinak, má dojem správný a změnu jsem udělal proto, že jsem doposud zatím vždy skončil v červených číslech a konečně bych chtěl dospět alespoň k nule ;-)

Edit 16.03.2010: Doplňuji info ke startovnému, protože jsem na to byl dotázán. Na děti, které si někteří účastnící berou sebou, se startovné pochopitelně nevztahuje.

S kým

To je zatím to, co ještě nevím a na tuto otázku mi odpovíte vy sami. Čili z organizačních důvodů a kvůli upřesnění našich nároků provozovateli kempu potřebuji následující. Opět se to opakuje z loňska. Téměř doslova ...

Do komentářů prosím napište kdo přijede a to ve tvaru:

Jméno, či přezdívka - počet osob - počet aut - účast kolik dní

Příklad: Výska, Výsková, Výskovče - 3 osoby - 1 auto - sobota, neděle

Je to všem jasné ? Hlavně mi prosím nepište dvojmo. To znamená, že když Ladič napíše, že pojede s Matym a Čapounem, tak Maty, ani Čapoun už nemusí psát, že pojedou s Ladičem :-) Rovněž mi nemusíte sdělovat, zda přijedete škodovkou, či jiným vehiklem. Je mi to srdečně jedno. Zde si na čistotu rasy nehrajeme a scházíme se především kvůli sobě samým. Aspoň doufám ....

Edit 4.3.2010: Zapomněl jsem na to, abyste uvedli, zda budete jen v sobotu, nebo přespíte v kempu do neděle. Je to potřebný údaj pro to, aby v kempu věděli, kolik chatek mají připravit.

Registrace, dá-li se to tak nazvat, potrvá do 21.března. Stav účastníků budu průběžně prezentovat zde, stejně jako loni.

Takže to je prozatím vše a budu se těšit na vaše registrace, vaši účast, případně návrhy na změny, vylepšení a podobně. Případné aktualisace obsahu budu avisovat v diskusi.

Jo, ještě jedna malá prosbička. Neřešte zde v komentářích, co kdo komu má přivézt a s čím se bude kšeftovat. Jakkoli chápu důležitost těchto sdělení, je to pro mne práce navíc se tím pak prokousávat. K těmto účelům použijte prosím vlákno v diskusi. Děkuji.

*******************************************************************************************************************

21.03.2010

Čtrnáct dní vyhrazených k registraci uplynulo a stav účastníků tímto považuji za uzavřený.

Přihlášení účastnící - stav k 21.03.2010

Jméno / Nick - Počet osob - Počet aut - Dny

 • Caiman - 3 - 1 - So
 • Danda - 2 - 1 - So/Ne
 • David F - 2 - 1 - So
 • Dejvid - 2 - 1 - So
 • Hansi - 1 - 1 - So/Ne
 • JardaR - 2 - 1 - So/Ne
 • Jenik - 3 - 1 - So
 • KDB - 2 - 1 - So
 • Láďa Ladič - 2 - 1 - So
 • Lord-Dj Free - 1 - 1 - So
 • Martin Klapač - 2 - 1 - So
 • Martin Král - 2 - 1 - So
 • Martin Streje - 2 - 1 - So
 • Maty - 2 - 1 - So
 • Myschak - 1 - 1 - So/Ne
 • Petkar - 2 - 1 - So/Ne
 • Sharp - 2 - 1 - So
 • Schwejk - 2 - 1 -So
 • Tátomechanük - 2 - 1 - So
 • Volejňus - 2 - 1 - So/Ne
 • Výska - 3 - 1 - So/Ne
 • Wanec - 2 - 1 - So/Ne
 • Zbysak - 2 - 1 - So/Ne

*******************************************************************************************************************

29.03.2010

Včera jsem za vydatné pomoci Schwejka s Luckou, čímž jim zde děkuji za ochotu, najel definitivní verzi orientační jízdy a připravil itinerář se všemi náležitostmi. Rovněž jsem na vás přichystal vypečené úkoly. Takže tím mám přípravu tak nějak téměř uzavřenou, až na nějaké drobnosti, které se vás netýkají a nezbývá, než se těšit na vaši účast dle registrace a doufat, že nám bude přát počasí.

Co se týče nastíněného programu akce, je takřka beze změn, jen možná dle charakteru a povahy letošního orienťáku uděláme menší operativní změny v časovém harmonogramu po dojetí do kempu. Ale to až podle toho, jak vám to všechno půjde ;-) Čili zatím ode mne vše a těším se na vás v sobotu 10. dubna v Boleslavi.

*******************************************************************************************************************

11.04.2010

Je nedělní večer, jsem příjemně unaven a akci máme úspěšně za sebou. Velmi rád bych zde poděkoval všem, kteří přijeli, zúčastnili se a vytvořili tu skvělou atmosféru, která se nijak jinak, než přímým zážitkem nedá popsat a bez ní a bez vás by sraz nebyl tím, čím byl. Moc rád jsem vás všechny viděl.

Rovněž bych rád poděkoval všem, kteří mi s organizací byli jakýmkoli způsobem nápomocni. Velmi si toho vážím. Jmenovitě to byli:

Caiman, Danda, Dejvid, Ervajs, Hansi, Láďa Ladič, m8rinek, Marťas, Schwejkovi, Tátomechanük. Snad jsem na nikoho nezapomněl ...

V neposlední řadě zde patří i velký dík majitelům kempu za jejich maximálně vstřícný postoj a ochotu a trpělivost, s níž se po celou dobu našeho pobytu v kempu o nás starali. Myslím, že nejsem sám toho názoru, pokud bude nějaké příště, tak volba místa je již jasná.

Jelikož jsem na srazu vyhlásil pouze první tři místa v orientační jízdě a na vyhodnocení ostatních mi už nějak nezbyla energie, učiním tak nyní a zde předkládám kompletní výsledkovou listinu. Do cíle dojelo všech 15 posádek a vítězům zde ještě jednou blahopřeji.

 • 1. Marťas - Markéta
 • 2. Myschak - Petr
 • 3. Danda - Jarda R.
 • 4. Zbyšák - Jířa
 • 5. David F. - Tomáš F.
 • 6. Michal K. - Jaroslav K.
 • 7. Caiman - Klárka M.
 • 8. Martin S. - Jana Č.
 • 9. Hansi - Marty
 • 10. KDB - Jan J.
 • 11. Dejvid - Lucka
 • 12. Martin K. - Radka K.
 • 13. m8rinek - Wanec
 • 14. Volejňus - Michal
 • 15. Maty - Láďa Ladič - Ervín

Nad umístěním ve spodní části listiny není třeba zoufat, neboť cílem není dosažení předních umístění, ale cílem je se pobavit. Nekladu si za vytyčenou metu a ani nikdy klást nebudu, aby se z orienťáku na této akci stala honba za trofejemi ;-)

Pro úplnost zde předkládám těm, co mají zájem, jednotlivé stránky itineráře, dle něhož se jelo a vyplněný jízdní výkaz v podobě, jak by vypadal v ideálním provedení při maximálním možném zisku bodů. Čili zde je možno si přečíst i všechny správné odpovědi.

Ti, co by to na obrázcích s malým rozlišením neviděli, mohou uvedené soubory stáhnout v pdf-ku odsud: http://www.skoda110r.cz/file_download.php?fid=78

Tolik k proběhlému, hodnotit nic nebudu, to ponechám na ctěných účastnících a čtenářích, ale nyní od vás opět něco budu chtít.

Neuniklo mi, že akce byla dokumentována několika účastníky pomocí fotoaparátů. Proto si zde dovolím požádat ty, kteří jsou pořízené fotky ochotni nasdílet s ostatními a obrazem tak přiblížit atmosféru dění na akci těm, co tam nebyli, aby fotky zasílali na můj mail, případně je uložili na vhodné místo, o němž mně budou informovat a odkud je bude možné stáhnout.

Rovněž tak, pokud by někdo měl chuť přiblížit dění v písemném projevu, podobně jako loni třeba Jana , bude mi potěšením a ctí jeho reportáž zde zveřejnit.

Všechny doručené fotografie umístím zde do článku s uvedením autora. To je zatím vše a až se prokoušu těmi dvěmi hodinami videa, co pro mne natočila Schwejkova Lucka a Láďa Ladič a nějak to zpracuji, dám zde vědět, jakou formou bude možnost shlédnout i pohyblivé obrázky.

*******************************************************************************************************************

Rychlostí blesku zde máme první fotky:

Jarda R.

Petr P.

Láďa Ladič

K těmto fotkám si dovolím něco napsat. Považuji je za výjimečné, protože je to možná zde na webu historicky první kolekce, kdy nebyly fotografovány především auta, jejich motory a různé technické detaily, ale hlavně tváře účastníků. Tím to dostává v přeneseném smyslu slova ten skutečný lidský rozměr a jsem toho názoru, že výborně podaný. Kochejte se stejně, jako jsem se kochal já.

*******************************************************************************************************************

Reportáž od Jirky Davídka alias Dejvida

Víkend hned po Velikonocích letos patřil přátelům vozů s okřídleným šípem ve znaku. Již od první informace o termínu srazu bylo jasné, že letos opět nemůžeme chybět a tak jsem s cca měsíčním předstihem vyzvednul SPZtky na kilčo v depozitu s vidinou, že jen jednoduše opravím stěrače, kilo projde technickou a v sobotu 10.4. v 10:00 dorazíme s Lůcou na místo začátku srazu, tradičně již na parkovišti zákaznického centra Škodovky. Ovšem okolnosti tomu nepřály tak, jak by se mi líbilo a tak jsme nakonec v sobotu sedli do naší Octávky a hurá do Bolky :-) Počasí se zdálo být vyhovující, ráno bylo slunečno.

Po příjezdu na místo už bylo zataženo a celkem zima, ale stále to ještě šlo :-) Následovalo přivítání se s kamarády, pokec co kde a u koho je novýho, prohlídka Máchalovýho kila atd. Martin Klapač si ještě zkracoval čekání jízdou s jeho závodní Š120 na dálkové ovládání... Podívaná na ten do detailu propracovaný model škodovky, podvál a na něm ještě jednu škodovku to byla vskutku pěkná.

Přibližně okolo 10:45 došlo ke konstatování, že už nikdo další nepřijede a tak mohl hlavní organizátor Petr Houška přistoupit k rozpravě,ve které nás informoval o všech zapeklitostech a vypečenostech, které nás mohou potkat na trati. Vzhledem k tomu, že Tomáš Unger nepřijel a Petr s ním počítal na funkci startéra, chopil jsem se této funkce já a tak jsem v 11:15 mohl vypustit prvního soutěžícího.

S Luckou jsme tedy vyjížděli jako poslední a vzhledem k výletnímu pojetí letošního orientačního závodu nám to vůbec nevadilo. Průjezd Mladou Boleslaví nečinil žádný problém, koneckonců za 4 roky, co jsem tam chodil do školy jsem měl šanci toto město trochu poznat. Na trase nás čekalo několik úkolů, hlavně pozorovacích. Po celé trase jsme měli počítat křížky na pomníkách, hledat místa, který byly vyfocený v itineráři a k tomu ještě plnit úkoly jako napsat letopočet z určitého domu, napsat kdo nám v jednom městě změří emise atd. Hledání fotek nám moc nešlo, zato v počítání křížků jsme mohli být naprosto nejlepší. V jednu chvíli totiž Lůca pronesla: "Tyjo to je křížků, zpomal ! Ať je stihneme spočítat." Odpovídám: "Luci ! Ty křížky to jsou sloupky rozpadlýho plotu, ty opravdu počítat nemusíme." :-D Ty sloupky totiž z dálky vypadaly jako kříže, takže kdybysme je spočítali, tak jich mámě zaručeně nejvíc ;-)

Pokračovali jsme v cestě dál a stále se nám hledání míst z fotek moc nedařilo. Počasí bylo nakonec vyloženě aprílové, chvilku svítilo slunce a chvilkama zase pršelo... Kilometry utíkaly celkem rychle a my už jsme přijeli do obce Harasov, kde byl rybník a skála přesně jako na fotce. A když jsme nikam nemuseli spěchat, tak jsme se šli podívat trochu po okolí. V této lokalitě bylo celkem dost zajímavých stavení, často opuštěných a polorozpadlých. Co nás ale zaujalo nejvíce, to bylo obydlí ve skále. No kdoví kdy tam kdo bydlel...

Už jen pár kilometrů nám zbývalo do kempu v Kokořínském dole, ještě než jsme se ale vydali zdolat tyto poslední kilometry soutěže, dali jsme se do luštění šifry. Ani nevím koho a jak nás napadlo, že se to týká vesnic, kterými jsme projeli, a že z čísel 6-1 bude to první označovat vesnici a druhý číslo bude značit písmeno v názvu obce. Za chvíli jsme měli rozšifrováno a šifru mistra Houšky zapsanou v jízdním výkazu. Jak jsem již zmínil, do konce zbývalo jen pár km, takže jsme byli hned v cíli, kde na nás čekaly ještě 4 úkoly. První spočíval v tom, že bylo potřeba na takový trošku větší zapalovací svíčce nastavit odtrh 3,5 cm, tak jsem si řekl dobrý, palec má cca 2,5 cm, nastavil jsem tedy palec a cca 1 cm a ouha ! Zjistil jsem, že mám cca o 1 cm větší palce na rukou :-D No nic, šlo se na další úkoly...

Další bylo házení šipek, jednoduchý, dalo se na tom nasbírat celkem dost bodů, ale to by Jirka musel umět pořádně házet šipkama a ne se jenom snažit, aby se hrot zapíchnul do terče :-) Pak následoval hod kruhem, což se celkem povedlo, Třemi úspešnými hody jsem byl prý nad průměrem :-) A nakonec asi nejvypečenější úkol, který zaměstnal i navigátora. Jeden z posádky si zavázal oči, druhý ho navigoval kam má kutálet pneumatiku. A úkol zněl jasně. Za každou cenu projet co nejrychleji slalom. Nu povedlo se jakž takž ke spokojenosti, ani jsme se moc neztratili :-)

Pak už následovala věc nejpříjemnější a sice oběd v podobě svíčkové. Přišla vhod :-)

Později přišlo vyhlášení výsledků a bylo poznat, že spíš než o medaile, šlo naší posádce o pěkný výlet, což bylo splněno do posledního dílku ;-) Po kratší pauze došlo na takový měnší překvapení a sice na vyhlášení ( jak jednou řekla moje drahá ) Marodů 2009 :-) A proč překvapení, když se tato anketa na této akci vyhlašuje každoročně ? Protože v jednu chvíli to vypadalo, že tato anketa, která je podle někoho jen kamarádský poplácávání po rameni, podle někoho zase milá odměna za celoroční úsilí, už zkrátka zanikla, protože porota nefungovala tak jak měla... Ovšem našel se jeden člověk, který to vzal do své režie, jednohlasně odhlasoval a vyrobil super ceny. A ač jsem v žádné kategorii nezvítězil, tak se mě tento krok strašně líbil a opravdu si vážim člověka co to měl na triku - Radka Svěceného alias RST. Ještě jednou díky Radku ;-)

No a vzhledem k tomu, že už se blížil večer a program už byl u konce, tak jsme se s Lůcou pomalu vydali směrem k domovu.

Další povedená akce za námi, rád jsem zase všechny viděl po tý dlouhý zimě a už se těším na další srazy a Petrovi můžu přislíbit, že za rok se do Boleslavi určitě rádi podíváme zase ;-)

*******************************************************************************************************************


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 15779×, Komentářů: 58, Líbí se Autor: Petr
Zdarec všichni. Sice trochu opožděně, ale přece. Díky Petrovi a spolupořádajícím, za velmi pěkné setkání. Díky mé posádce za super umístění 😀 konečně jsme něco vyhráli 😀 A také díky vám všem zůčastněným, protože bez vás by to prostě nešlo.
LS-ky si postavil Marťas sám, komplet i s podvalem. Jako základ pro stavbu posloužily škodule na bowden od Itesu:

http://starehracky.cz/katalog_detail.php?&kategorie=ITES&hracka=348

A ta libová užovka byla Martina Krále.
Ještě jsem se chtěl zeptat kdo byl stou nádhernou užovkou na srazu?
Jo jo Falcone taky jsem koukal na LSku moc pěkná.Taky by mě zajímalo jestli to někdo vyráběl komplet nebo se to dá někde sehnat jako stavebnice.
No, ta RC Škoda 120LS/A je moc pěkná, ale ten podvál pod ní je MASAKR 😀 Úžasný smysl pro detail, to bylo koupené hotové, jako stavebnice nebo je to domorobo?
Tady je můj užší výběr fotek ze srazu >>> http://www.facebook.com/album.php?aid=28585&id=1638348252&l=c07e3cc72c

Zhruba dvojnásobný počet fotek jsem poslal bratru pořadateli a myslím, že se tu brzy objeví 😉
Když připočítáme Schwejka (který není mezi ,,závodícími,,) tak celejch 16, přesto to ani ne 70% motorizovaná účast (počet aut)... No pořád lepší než u voleb no...
Když koukám na počet posádek co na srazu bylo .Tak účast taky nebyla špatná .15 pojízdných posádek není vůbec špatný.
Po opravdu dlouhé době jsem se s R-kem zůčastnil organizované akce. Chtěl bych tímto Petrovi Houškovi poděkovat na krásný, organizačně výborně připravený závod a Všem z Vaší škodovácké skupiny za pěkné přijetí nové tváře. Celkový dojem z krásného dne je výborný. Moc Díky.
Petře pakliže nevadí subjektivnější forma článku klidně ho můžeš dát i sem 😉
Jo jo Dejvide článeček je fakt gut.Nezbývá než říci vyhráls cena je tvoje🙂
Dejvide, hezky napsané povídání. Kdybych hezky poprosil, dal bys mi copyright na vložení textu sem do článku ?
No když vydím ty fotky tak to musela bejt moc pěkná akcička.No moc mě mrzí že se to nepovedlo.No tak příště.Letní Hundertgang ten už určitě vyjde.A už mám i jednu posádku v záloze která má vždycky o výkendu čas.


Moje nebohé rodiče.Když nepojedem my s Ivuškou vložim do Superstroje je 🙂


A myslím si že to naši zvládnou .Láďa Matky manžel měl jako první auto stovárnu a vono to zas tak dlouho není co z ní přesedlal na "supermoderního" Favorita.Takže jízda Erkem pro něj není až taková neznámá.
Ahoj společnosti,


dík za milé setkání a zábavu. Byl to vskutku krásný den. Mé fotky jsou a budou, jen žel mám s prací v týdnu kalup a tak to pošlu Petrovi někdy asi o víkendu. Sám si je sem netroufám nahrávat, dokud nezmizí problem s virem.

Tak zas za rok 😉
Čau lidi, setkání se povedlo, a jsem moc rád že jsem vás vyděl.


Petře super akce opravdu se povedla, a těším se na další setkání.


P.S. omlouvám se spolunocležníkům za mé chrápání , to víte 10 kousků udělá sví. 😀
M8rinku správně. Konečně akce na které jsem netrpěl hlady😀
Je mi moc líto, že jsem nemohl přijet, ale jsou v životě chvíle, kdy vše ostatní jde skutečně stranou.... Petrovi jsem volal ještě ze Slovenska ohledně toho, že se neúčastním (a se mnou, bohužel, 2 další lidé).

Fakt mě to mrzí, ale holt takový je život...
Petře, bylo to perfektní - díky moc a vydrž i do příště!
Taky se přidávám gratulantům, sraz až na nezvládnutou organizaci, nevyplněný program, neobědnané počasí a vůbec za celou ponurou atmoféru vcelku ušel. O děsivém stravování se vůbec zmiňovat nebudu.

A teď vážně, opět nezklamal, laťka sic není kdovíjak vysoko(chybí mávátka, fanfáry a další fíčury!), ale pro víceméně jednoho člověka bejt vejš ani nemůže, vemte si kolik práce za tim je, aby vše šlo jak na drátkách (a taky šlo!). Navíc jde o ,,rodinnej,, sraz, kde jsou důležitý ty lidi. A jídlo? Měl jsem 2* svíčkovou a 4* guláš + 12piv, takže to asi šlo 😀.

A nakonec, zamzrzí, že za debila byl ten kdo se o celou akci postaral (jmenovat nebudem), vše zařídil, domluvil a dostatečně informoval. Všichni měli plnou *ústa* keců, kdy už bude sraz, všichni pojedem, zprasíme se jako hovada atd atd. Kdo nakonec přijel? Víceméně tvrdý játro, novejch tváří po skromnu (díky za ně). A ti jež se registrovali se projistotu ani nedostavili. Obsadili jsme víceméně 2chatky z 5ti rezervovanejch. Jídla bylo navařeno pro celej regiment a nakonec jsme to s Dandou museli sníst sami🙂.

O pacoších psát nebudu, za ty patří velké díky RSTovi, bez něj by byl konec. Takže zase za rok, ceny si rozdáme mezi sebou a poplácáme se po zádech 😀. Radku Díky

Takže Petr a lidi co mu s tím pomohli mají můj obdiv, dělaj to ve svym volnym čase, bez nároku na odměnu. Doufám, že se slezeme i za rok, v hojnějšim počtu a budeme moct zrušit kategorii slibotechna.

Petře díky...
Největší rejpal jsem já tak nerejte že se to jmenuje "2004" 😉
Připojuju se s poděkováním 🙂

Petře, moc se mi celá akce líbila.


Závod perfektní - tentokrát jsme se s Hansim stratili jen 3x 🙂


Ale ze to poprvé hned na druhé křižovatce ještě v MB. ( zmátla nás jiná lékárna 🙂 )


Jsem taky moc rád, že jsem Vás všecky zase viděl a taky že jsem se osobně seznámil s těmi které jsem zatím znal jen z netu.
Díky za ohlasy a potěšení je i na mé straně.


Jardo, abych řekl pravdu, ani se Ti nedivím 🙂
Petře i od nás ti patří veliký dík, orienťák super, úkoly taky super a i to počasí nakonec celkem vyšlo. Rád sem vás všechny viděl. Těšíme se na další ročník😉
Díky Petře, bylo to super! Jen s jsem si dnes po pár kilometrech v autě šel zaštěkat do škarpy.
Petře vyslovuji Ti velký dík za uspořádání bezva akce na víkend. Jen je škoda, že nedorazilo víc lidí, ale to prostě ovlivnit nemůžeš.


Jinak opět vypečené úkoly a hlavně v chatičkách teplo. Ani hladem jsme netrpěli😀
Nazdar soukmenovci s okřídleným šípem v Hlavě.

Tak nejčernější obavi se vyplnili.Ikdyž je Superstroj v podstatě pojízdný.Je tam sice drobnej problém se spojkou ale auto je jinak ok.Musím vám oznámit že ani já ani švester na zimní sraz nepojedem.Nedostal jsem na víkend volno takže bohužel uvidíme se v reálu až na HG kam na stoprocent dorazím.


Jinak Petr už o tom ví.


Takže přeju vám všem co se zůčastní kilometry bez závad a bez nehody🙂
Já vím KDB:

Až mě s toho mrazí v zádech🙂Minulej rok jsem s Erem absolvoval vlastně jenom Severku.Před Hundergangem jsem měl opět problém z Brzdama a přední nápravou ,když nepočítám to mý standartní průtokový ohřívání motorovýho Oleje.Ale to už je konečně vyřešený.
Jinak jseš horkej adept na Slibotechnu roku 🙂)
Všichni Ti tu věříme a jsme přesvědčeni, že to dokážeš. Dokonce se začíná zdát, že sraz bez Čapájeva ... ehhhh... vlastně Čapouna 🙂) nemůže být ani srazem 😉

Ty to prostě dáš, máš na to !
Tak jsem dneska vodvez Superstroj k Davidovy Panochovi do Třebušína a po prohlídce brzd jsme zjistily že to bude chtít i nový kotouče.Takže pro ně zejtra s jedu do garáže a potom je hodím v pondělí do Třebušína.Musel jsem Ero trochu rozhejbat.Všechno bylo po těch 4 měsících stání zatuhlý jak sviňa.Tak doufám že to všechno stihnu🙂
Ahoj Petře:

No umě už to začíná bejt fakt divočina.Teď se mi ještě objevila další komplikace s mojí účastí kdy mám od svýho zaměstnavatele naplánovaný šichty na výkend 10-11.4 i přesto že ještě ve středu jsem tam měl volno.Takže poslední rezume je že se pokusím v pondělí to nějak vykomunikovat se svým šéfem a ty šichty changnout s někým v práci.Na autě už se pracuje o výkendu by měli být vyměněný oba chladiče.A v tejdnu skouknu brzdy.V případě že nedorazím já tak jsem mluvil se schwester Martinou a domluvil se sní že by vytáhla Superstroj a se svým freundem Láďou by sraz absolvovala.


Takže u mě je to zatím tak.
Schwejk - Lucka 1 auto So
Beru na vědomí.
Zaviroval se mi pocitac a nestiham vubec nic, tedy v pomyslném čase 12.05 bych nahlásil účast sebe, a dá-li díte tak ješte dve zeny sebou, pouze v sobotu...
Dostal jsem za úkol zaregistrovat ještě Martina Krále. Takže 2 dospělí, 2 děti a jeden povoz...
Wanec, 2ks obecenstva, jeden reprezentativní vůz a oba dny. Ale musí jet auto a noc předtim sou visáči, tak sem sám zvědav🙂
Ahoj, pokud dodělám motor, ale klapnout by to mělo, tak:

sharp 2osoby 1auto sobota
Ahoj, pokud dodělám motor, ale mělo by to klapnout, tak:

sharp 2 osoby 1 auto sobota
Martin Streje - 2 osoby, 1 auto, sobota
MATY - 2 osoby, 1 auto, Sobota
Myschak - 1 osoba - 1 auto - Sobota + neděle
Jen doplním doufám, že sobota a neděle
Výskovic (3ks) + nějaké auto - SO/NE
Volejňus +1 2 osoby, 1-auto so-ne. Těším se 😀
...sorry, nejdřív píšu, potom čtu.....So.
KDB + 1??( asi dámského pohlaví) + 1 něco na 4 kolech dle počasí .-)
Zlatovláska se Šmoulinkou v počtu nejspíše dvou lidí.
Určitě dorazíme minimálně na sobotu, detaily ještě upřesníme, minimálně v počtu 3 lidi + 1 auto