Na takovou škodovku staršího typu bych doporučila si někde koupit garáž s kvalitním zámkem a nebo i alarmem či bezpečnostní službou a k tomu si ještě nechat nainstalovat https://www.univers.cz/garazova-vrata/ garážová vrata. Člověk nikdy neví co se stane a tak je dobré mít určité věci v bezpečí.
No, tak já musím souhlasit, že vyrábět to nemá smysl, my máme přes 2 roky zakoupenou plachtovou garáž https://plachtovegaraze.cz/ a přesto, že teda stála jen pár tisíc a tehdy byla ještě o chlup levnější, zatím výborně drží a bez problému odolává i většímu větru. Jako sice už by se sem tam dírka v plachtě našla, ale to ani nestojí za zmínku, takže za mě super. Teď mi navíc přijde, že s postupem let i roste nabídka, i když já jsem s naší značky shelterlogic spokojen, takže, jestli se někdy bude potřebovat měnit, vím, jakou značku volit. Navíc si i takhle při koupi garáže z krabice člověk trochu "zakutí" při montáží, ale stavět od začátku svépomocí, to fakt ne...
To verify60: posílám ti odkaz na diskuzi,kde řešilo podobné téma.Je tam člvěk,který onu skládací garáž zn.VOGA má,nebo měl (nevím) a byla k prodeji.Možná by byl ochoten podat ti více informací.http://www.trabant.cz/forum/637/skladaci-garaz
Ono jich byvalo tak 15let nazpatek na sidlistich mraky, ale pak je zakazali, vsechno zmizelo, neznamo kam. Taky bych jednou nepohrdnul. Jeste par let nazpatek jsme mivali pred barakem na parkovisti oka na visaci zamky od nich.
Myslím, že tu o nějaké přasné rozměry nejde, takže bych doporučoval oměřit půdorys auta, něco přidat a z nějakýho přiměřenýho profilu naohýbat 6-7 oblouků a ty spojit na koncích čepem.
řekl bych že to bude oříšek, ale spíš bych zainzeroval na iveteránu, tam by se někdo mohl chytit. Už je to dávno co jsem takovou skládací garáž viděl naposled.
mrkni na aukro http://www.aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=gar%C3%A1%C5%BE a řekl bych že se to skoro nevyplatí vyrábět svépomocí
zdravím páni


chcel by som si vyrobiť plachtovú garáž skladaciu ako bola pred 20-30 rokmi. nemá niekto náčrt alebo výkres takejto garáže, alebo nejaký kontakt na niekoho, či nejaký link na webe kde by som sa dozvedel niečo o rozmeroch a konštrukcií????


díky verify