A my zpětně díky za info o vyřešení. To se totiž stává málokdy, že tazatel přijde ještě jednou a dá vědět, čím to doopravdy bylo.

Zase se mi tu potvrdilo, že zdánlivě složitý problém mívá obvykle jednoduché řešení...
Tak už je to vyřešeno, nějákým způsobem se zřejmě v současnou chvíli vyklepaly z obou světel halogeny z objímek, takže špatný kontakt. Nevim jestli to byla náhoda nebo to bylo kvůli něčemu jinému, ale když jsem prošahal dráty u žárovek, tak to bylo v pohodě. A díky za odpověď.
pojistky? žárovky? dálkový nesvítí žádné? ani přídavné?
Ještě bych dodal, že je to rok 1973, připojení bez relátek světel.
Zdravím pánové, chtěl bych Vás požádat o radu. V elektrice nejsem uplně doma, tak bych se tady chtěl prvně optat. Včera hned po nastartování a spuštění světel mi přestala svítit potkávací světla, svítily jen obrysovky, zároveň se rozsvítila kontrolka dálkových světel, tedy jak kdybych dálkovýma svítil, ale ty jsou taky nefunkční. Současná situace je tedy taková, že když rozsvítím normální potkávací světla, svítí jen obrysovky a rozsvítí se jen kontrolka dálkových, nehledě na to, je li páčka přepínače dálkových a potkávacích nahoře nebo ne. Zatím jsem jen pohlédl upevnění kabelů na přepínači dálkových, tam se zdají být v pohodě. Zítra si seženu zkoušečku a proměřím, ale chtěl jsem se zde zeptat na nějáký tip, co by to mohlo být nebo jak postupovat. Díky.