Ja to mám urobené takto:


https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=935&olimage=33550


Vzor koženky je identický s tou pôvodnou.
Škoda, že jsem nevyfotil - u jedněch renovátorů jsem viděl sady asi na 3 erka, šitý někde v Plzní.. a parádní i bez těch gum.
díky za reakce, kluci. asi to necham udělat komplet celé z koženky. snad to bude vypadat trochu k světu.
Ono s tou koženkou a štvorcovým prešitím nieje taký problém, ale problém je z tou gumou v spodnej časti. Mne sa podarilo zohnať raz iba jeden pár nových gum,a potom už nič. Ale na jednú eRku som to riešil tak, že som zohnal tie gumy zo stovky, tam kde boli prešité a pootrhané, som to s nožnicami odstrihol, a našilo sa to znovu trocha nižšie na druhú koženku. Akurát tá guma bola trochu nižšia. Ale výsledok uspokojivý.
Jo, tak to je ono - tisícovky, kila.. a plno aut jezdí bez těchle gum, někdo nemá, někdo nedává schválně, aby pěkné nové čalounění nehyzdil. Dokonce MB deluxový měly podobný prošívaný provedení tapeců a tuto ochranu nikoliv.
ahoj,

mám na mysli tohle:
Tenhle díl by druhovýrobu už zasloužil - jestli myslíme tu stejnou gumu skoro placatou a skoro obdélníkovou levou a pravou, tak ty jsou stejný už u embéček a je o ně dost velká bída.. 🙁. Najít nepotrhaný dneska na vrakáči bude chtít kus štěstí nebo hodně trpělivosti - nebo obojí.
mám myslím si kompletní čalounění z kila. vykuchal jsem z toho naprosto vše co bylo použitelné/šlo, vyhazoval jsem jen karoserii. nejlepší pošleš obrázek z katalogu ND kde bude zakroužkováno co sháníš. pokusím se ti podívat
trochu jsem doufal v nějakou druhovýrobu 🙂) ale i tak díky
Byl by to malý zázrak...


Ale je to stejný se stovkou a ty se ještě vyskytujou i u vrakáčů...
ahoj, kluci, tušíte někdo, jestli se ještě dá sehnat guma k čalounění co je z vnitřní strany blatníků u nohou řidiče/spolujezdce? díkes