Odlití sklíčka z Dentacrylu

Zkusil bych nějakej formovací silikon nebo polyuretan a dentacryl nebo jinou čirou odlejvací hmotu. Pokud to má být dokonalé tak se dělá odplynění pomocí vývěvy (podtlakem se i mikrobublinky zvětší a vyběhnou)
napadá mě, kamarád dělá s plexi-sklem a vyrábí z něj kromě jiného plexi na motorky. šablonu skla udělt z plechu a tu dát do pece a na to plexi-sklo, vytvoruje podle šaoblony a je hotovo.
sadu na odlití dětských nožiček/ručiček máme, nepoužitou už 5 let. 🙂
Dík za reakce. Napadlo mě to při náhodném shlédnutí kousku jakéhosi pořadu, kdy vyšisované sklíčko odlili nové, za pomocí nějaké "sady". Když se snažím něco najít, vyskakují sady na olévání figurek, případně otisků dětských nožiček 🙂 Tatík říkal, že dřív se všechno odlévalo z Dentacrilu...
Mojku, řešením by bylo odlít to např. z polyuretanu do silikonové formy. Zkusím se na to zeptat, na co by to vyšlo. Jedno origo sklíčko na mlhovku tu mám, použilo by se jako model.
Ne není... zaléváme do něj vzorky pro metalografické výbrusy a nemyslím si, že je vhodný...
Kdysi dávno (už to bude možná 30 let...) jsme něco doma do Dentacrylu odlévali, ale nemyslím si, že to je úplně vhodné na tenké sklíčko - odlévali jsme to do skleničky, kterou jsme nakonec při vyndávání rozbili a i tak v odlitku byly bubliny...

Ale možná za tu dobu už je Dentacryl kvalitnější...

Určitě musíš mít formu a nejsem si jist pevností při tenké vrstvě...
Nazdárek! Už jste někdo dělali něco z Dentacrylu? Potřeboval bych si odlít nové sklíčko na dobovou mlhovku a nevím jak na to. Našel jsem něco na netu, ale je to spíš výroba figurky. Sklíčko bude tenké, tak mám trochu obavy. Nějaké rady a zkušenosti? Dík předem za každou odpověď!