Proč se hádat, vždyť sám říkáš že to je zahrádka, proč tam je je věc druhá
Pánové já se s vámi nechci hádat, ale taky je možné že ta zahrádka s tím rámem tam je kvůli tomu že přes auto je hozená plachta...





Jinak to chce hledat, hledat a hledat. Já jsem na svoje vysněný auto narazil náhodou, ale při hledání, samo mi do klína nespadlo. Napiš do Googlu prodám škoda 110r a uvidíš co ti vypadne.
jo na tu zahrádku jsem taky koukal😀
Jo já nemam puntik tak nevim🙂
Jo, to zahradnictví je přeukrutný 🙂)


A dneska tam přibylo další éro k prodeji. Ale vypadá to na pěknou nůši...
Zrovna je jedno hezky vyhlížející vínový v inzerci za 10 a ta zahrádka na něm je brutální
Pravdu díž, ale už to je dávno, kde mu je vůbec konec 😀
Neříkal spíš něco ve smyslu "slunce v duši" ? 😉
Karle myslim, že ho nikdo nikdo nezdrbal 😉, jen se všichni podělili o svý zkušenosti, takže jak to řikal Zákopčaník: Mír v duši 🙂
Tak jsme kluka zdrbli a udělali z něj idiota...





Platí co napsali ostatní a o žádném erku teď fakt nevím, chce to hledat a neskočit hned na první kup, přečíst tady článek o tom, na co si dát pozor.
Chce to hledat v inzercích, volat majitelům, ptát se, jet se na to podívat, smlouvat o ceně atd atd. V případě touhy po eRku to chce aktivní přístup a ne čekat, že si dám inzerát a eRko samo přiletí a spadne do klína.





Např. jen tady v inzerci jsou za poslední týden na prodej dvě. A kdybych projel největší inzerce na netu a na ostatních škodováckých webech, věřím, že bych jich pár ještě objevil.





Nemluvím teď o stavu a kvalitě nabízených kusů, to je jiná debata ....
Presne tak. Ja som svoje embéčko hľadal asi dva roky a kúpil som ho za 9000Sk + papierovačky. Hľadaj po nete a tiež okolo seba. Musíš striehnuť. Možno nejaký dedko 10km od teba má erko v stodole pod slamou.Všetko je na konci jazyka - musíš sa pýtať.
Koupim Kharman Ghia za cenu do 10 tis. CZK...





A pak se divim, ze mi nikdo neodepise.





Je mnohem lepsi aktivne inzeraty hledat nez si dat inzerat koupim... Protoze prodavajici nebude hledat, zda nekdo nahodou nechce, ale da inzerat PRODAM.
Na i-vetránu je za 10000.
Did mam inzerat uz mesic a porad nic fakt nikdo nevi???
V inzerci by mohli vědít🙂
Nevite prosim nekdo o erku do 8000kc