4. květen 2005

Kniha přípravků

Rubrika: Pomůcky a přípravky, Přečteno: 13451×, Komentářů: 18, Líbí se Autor: Medvěd

Nedávno jsem našel doma knihu o přípravcích na Škádi. Já vím, že téměř vše jde i bez nich a co nejde univerzálním nástrojem - kladivem, to jde ještě větším kladivem a co je nejzajímavější i z ostatních věcí a nástrojů se stane stejně jednou kladivo. Někdo si řekne "Proč speciální přípravek, udělám to jednou a už ho nikdy nebudu potřebovat", ale přesto, pokud někdo máte zájem o konkrétní pomůcku, napište a já vám to naskenuji a pošlu.


Rubrika: Pomůcky a přípravky, Přečteno: 13451×, Komentářů: 18, Líbí se Autor: Medvěd
Díky, ale kdo má zájem, je to už u Chrobáka.
No pokud chcete prostor tak ja to klidne dam k sobe žádnej problém.
Nebylo by lepší umístit to někam na web ať si to může kdo má zájem stáhnout??

Nabízím pro tyto učely email foto.fotky.fotecky@seznam.cz, heslo je FOTKY
Už je to naskenovaný komplet. Takže kdo to CD chce \"půjčit\" pošlete kontakt, kam to poslat.
Ten tip na antikvariát byl taky dobrej. Našel jsem tam knihu o rallye v roce 77.
Ahoj, tu knížku skutečně mají v Benu za 99,- kč


http://shop.ben.cz/default.asp?kam=prehled.asp?co=HZ^ob=škoda


je tam náhled, porovnával jsem obsahy a je to skutečně stejný + novější škodovky. V tomhle případě je to asi lepší koupit, protože když nepočítám poštovný a CD tak jenom tý práce co s tím Medvěd bude mít než to naskenuje..
Přeji ti hodně úspěchů v tvé záslužné práci, a připojuji se k seznamu zájemců o zapůjčení tvé záložní kopie.
Abych zachoval původní velikost bude to mít řes 400 MB, proto to půjde na CD. Co se týče autorských práv, tak si dělám záložní kopii pro svoji potřebu a pokud ji někdo bude chtít, tek mu ji ZDARMA zapůjčím ?! Když si to někdo OMYLEM uloží na počítač tak za to nemůžu. Nebo jak se to dělá s hudbou. Nedělám to pro prachy a taky za to nic nechci.
Nazdarek,vidím že docela hodně lidí má zájem o tu knížku s přípravkama.pokud by si ji někdo chtěl mrkněte se na www.ben.cz dá se tam sehnat za 200kč já ji měl za 100kč - ale to byla v akci.Přípravky jsou od 1000MB až po favorit.Jinak dělat s pomůckama je paráda sám už mám nějaké vyrobené a je to úpně něco jiného než kladivo.
Nechci být škarohlíd a rýpal, ale pokud to jde, sežeňte souhlas autora se zveřejněním, případně nakladatele. Minimálně bych poprosil uvést zdroj, neradi bychom se dostali do problémů. Díky.
Ta knížka se dá koupit za pár peněz v antikvariátech, nebo nová obohacená ještě i o fava, vydává myslím Grada.
Budiž Ti za to věčná sláva, opravdu se na to moooc těším🙂. A jak je vidět...nejen já.
Už jsem to začal skenovat celé. Podle toho jak ty soubory budou velké, tak to bude buď na serveru, nebo na CD.
tak by se mi libilo kdybych ji mnel doma naskenovanou, uz delsi cas schanim vykresy pripravku na delani preovodovky !!
Ahoj Medvěde, ta knížka je super!! Připojuju se ke klukům že by to chtělo mít možnost jí stáhnout kompletní. Né že bych se chtěl zviditelňovat ale koukni na http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=330 tam řešíme už chvilku vytvoření nové stránky speciálně pro kompletní dokumentaci a jakékoliv původní dokumenty k eRkům. 1. verzi stránek už mám zveřejnění plánuju tak do měsíce. Když tak se ozvy, stejně tak i všichni kdo by na ty stránky chtěli něco přidat. Marty
To je bezvadný!!!!! Ani jsem nevěděl, že něco takovýho existuje. Opravdu by to chtělo oskenovat celý a dát na stránky. I když toho je docela hodně. Jestli nemáš čas skenovat všechno, rád se toho ujmu.
bylo by dobry mit ji nekde pristupnou celou ke stazeni, spousta lidi by to myslim ze i ocenila