Zdravim, objednal niekto tento model?


Prisiel niekomu?


Ak ano, ake boli dalsie modely?


Dik. J.J
Tak zjistil někdo něco o tom modelu? Nám se teda nepodařilo příslušný TVmagazín objevit.
Na téhle adrese se najde věcí, RC kastle 130 RS,Felda KIT CAR,Oct WRC, prostě vše co AIR DESIGN nemůže prodávat ofiko 😀


Joo pod svícnem je největší tma...
www.profircmodely.cz,
Hmmm ... koukám, že u Knoppa raději odstranili z webu ceník.
Němci nemůžou rozchodit,že jim eresa na monte carlu natrhla prdel jejich audi
takže Faro RS se nedočkáme 🙁
Apropos, jak je to s karoserií 130RS 1:10? Dá se ještě někde nějak sehnat?
Tak. Stejný osud měly i lexanové karosérie 130RS.
Tenkrát když začly v Kadenu znova vyrábět erka,tak se objevily v prodeji,byl jsem přímo v podnikové prodejně,kde stálo 130kč,za nějakej čas sem se tam stavoval znova a že si ještě jedno koupím,už je neměly a prodavač mě řekl,že nejsou a nebudou,z prodeje se musely stáhnout a co bylo vyrobené šlo do šrotu i s modelem š120 a Favoritem,které se dostaly jen do skladu,prej na příkaz nových majitelů škody
Mě by jen zajímalo, co je na těch řečech "že to němci zatrhli" pravdy!


To už jek historky z doby minulé, "zatrhl nám to Velký bratr".


Většinou ale za vším byly nebo spíš nebyli peníze...





Třeba u Kadenu dožily vstrikovací formy, technologie se dávno odstěhovala do hutí, prostě se to retro oživit nevyplatí.


(naposledy se na trhu objevilo kolem roku 2003)





Určitě se dočkáme, povedené nebo méně povedené modely eRka na trhu jsou nebo do nedávna byly a to i v podobě stavebnice.
Zdravím. TV magazín, co tady byl zmíněn odebíráme pravidelně, tak jsem před chvílí prošel poslední 4 čísla, ale byl sem neúspěšný. I podle grafiky těch listů mi npřipadá, že by to bylo z tohohle sešitu. A doufám, že pokud by to byly vložené listy, že by se ke mě dostaly...





Tak aspoň jednu papírovou novinku...


http://vystrihovanky.cz/skoda-130rs-zolder-1980.html
Tak to je smutné 🙁
Ještě něco,když se dobře podíváte na obrázek toho modelu,tak to auto je fotka skutečnýho erka a stojánek je z modelu erka od Kadenu,kde ho začali vyrábět,než to němci zatrhli
Zdárec. Vše potřebný jsem si zde asi přečet a tak si dovolím velice příbuzný dotaz. Kdysi jsem někde viděl, ne-li dokonce zde (ale nenašel už), něco o modelu eRka, který se ještě nedávno ("pár" let zpět) prodával. Byl kovovej a dokonce snad i 1:18 nebo rozhodně 1:24. Nevíte, prosím, někdo něco? Dík.
Tak to je smutné🙁((
Nechci brát iluze,ale tahle firma začla asi před půl rokem s modelem Tatry 148,mnoho lidí si ji objednalo včetně mě,ale nikomu nedošla,jen každýmu přišel omluvný dopis,že se výroba zdržela a poslali jako omluvu přívěšek na klíče šroubováky.Pak vydali autobus škoda rt,Pragu v3s hasičskou atd.,ale nikdo neviděl ještě ani kolečko,mám dokonce i nějaké zprávy,že ani nic nevyrobyli.Co si o tom mám myslet nevím.
Lidi, já si to opravdu nevymyslel. Kamarád toto objevil ale bohužel, nikdo nemá ty kupony. Tv magazín také neodebírám, neb na bednu koukám minimálně. Jo a Radku měl by to být ten magazín, cos ukázal.
nieco na sposob Rider Digest zrejme. aspon podla tohto textu na ich stranke„Naše nabídka, vaše záruky“





• Dostanete uvítací balíček – Bugatti 57 SC Atlantic + dokumentaci za pouhých


129 Kč (včetně poštovného) a jako dárek stříbrnou propisovací tužku.





• Neplaťte nyní, ale až balíček dostanete.





• Stanete se tak zákaznicí (zákazníkem) sbírky „Silver cars „





• Poté Vám zašleme za čtyři týdny další zásilku za výhodnou cenu 249 Kč


(+ 79 Kč poštovné) + pořadač na dokumentaci a DVD Bugatti.





• Dále Vám zašleme zhruba jednou za měsíc další zásilku a to za výhodnou cenu 498 Kč ( + 79 Kč poštovné)





• Naše nabídka je bez rizika: nemáte povinnost odebrat žádný minimální počet zásilek a svobodně se můžete rozhodnout, zda chcete pokračovat ve sbírce. Budete se moci kdykoliv svobodně rozhodnout, zda chcete odebírání e-mailem, poštou nebo telefonicky definitivně zrušit, aniž byste nám podával/a jakékoliv vysvětlení.





• Pokud nebudete se svou zásilkou spokojen/a, budete mít 14 pracovních dnů ode dne, kdy balíček dostanete, abyste se rozhodl/a, zda si jej ponecháte, nebo zda jej vrátíte (v případě vrácení platíte jen poštovné).





• V případě, že se zásilky během přepravy zničí, máte záruku na výměnu





• Editions Atlas si vyhrazuje právo měnit ceny podle ekonomických podmínek.





• Zboží nemůžeme dodávat zákazníkům, kteří mají vůči naší společnosti dluhy.
Takže přátelé,celý projekt má na svědomí EDITIONS ATLAS,fungující po celém světě.CZ pobočka : http://www.editionsatlas.cz/


Tahle firma má na svědomí krom ostatního i takové ty sběratelské minikolekce (lodě,lokotky,letadla,auta,...)


Co jsem tak vypozoroval,tak pro každou zemi mají tomu národu blízké a vlastní modely (např.Japonsko-Honda,Francie-Citroen,ČR- Škoda,Tatra,apod.)Dle mého názoru,si dělají průzkum o jakém objemu vydat,či vůbec nevydat.Každopádně toho vydali už dost a ve vysoké kvalitě,zřejmě mají i podklady k výrobě a celé to čeká na odklepnutí.


Každopádně bych dotazy směřoval přímo tam,tzn. bombardovat,vopruzovat,udělat boom!!!


Protože šance na kvalitní model eRka 1:43 tu je a jak říkám,lepší něco než ABREXNIC!!!


Výrobu modelů obstarává DINKY TOYS,takhle nějak to pak vypadá v reálu: http://www.youtube.com/watch?v=QspkJpjUbP8


Něco už proběhlo i zde: http://forum.minimodel.cz/viewtopic.php?p=14167&sid=2d96b2ff15357c962ed5b3af51a14680
aj ja by som si s dovolením pár kúskov vzal 🙂
Ta cena 129,- je podezřele nízká, i na 5Kks. Aby to nebyl model 1:87 😋.


Ale kdyby se začaly scházet nějaké větší počty předobjednávek a proběhla nějaká mediální kampaň, mohlo by to v Abrexu pootočit kolečkama. Myslim, že potenciál trhu na 5K kusů tu je.
No, pokud ten model bude tak jsem taky zájemce. Dokud ho ale neuvidím tak neuvěřím (ikdyž po posledních převratech v MB věřím už skoro všemu)
Jenže drobným písmem tam píšou, že to platí pokud se sejde 5000 objednávek. Na diskuzích jsem se dočetl, že už byl v minulosti takový leták na Tatru a kde nic, tu nic. Tak nevím.
Má to být tento magazín?


http://www.astrosat.cz/tvmagazin/
Montáž sice je auto na podstavci, ale ostatní vypadá celkem věrohodně a zrovna Matymu nějak nemám moc důvod nevěřit. Takže radši prověřím TV magazíny.


Apríla je až zítra, ledaže by se někdo unáhlil...
Zítra,pokud nezapomenu vlítnu do stánku jestli nemaj z minulého týdne vydání.
oukej oukej, az vam prijde prvni varka, hodte tu jak to vypada a pak se v druhem kole kdyztak pripojim 😀 😀 😀
Nikomu iluze nebereš, protože nikdo nemluví o Abrexu, jakejkoli model je krok v před...
Kluci, nechci vam brat iluze, ale to na tom obrazku je fotomontaz...mozna nejaky modylek existuje, ale od abrexu to neni...to bych vedela z prvni ruky 😉 verte mi 🙂
hustoles, taky bych rád kupooon 🙂. Proč kupujem jen Mladou frontu 😕
To je skvěláá zpráva - prosím jestli ten kupon někdo máte, můžete ho pro nás ostatní zoufalce naskenovat ?? Ideálně namnožit a vzít na sraz. náklady uhradíme 🙂





Díky
Vydavatelství zasílá model i proti okopírovanému kuponu, takže pokud jej někdo vlastníte, podělte se z ostatními. Prahnu po něm též 😀
Kamarád Jirka našel model erka, které zasílá vydavatelství na základě kuponu z TV magazínu minulého týdne. Pokud o tomto již víte, tak tuto zprávu ignorujte 😀