5. červen 2015

ŠKODA sraz Běšiny 19.-21.6.2015

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 3478×, Komentářů: 0, Líbí se Autor:

Zveme všechny škodováky, škodavačky a škodovčata na tradiční jarní Běšiny, které se konají 19. - 21. června (ano jsou ještě jarní, léto začíná až o srazové neděli :))

Přijďte potkat své známé i neznámé kamarády, pochlubit se co nového jste na autě zvládli a nebo naopak získat síly do dalších úprav. Těšit se můžete na nádherné originální kousky, vozy v závodní úpravě ale i tuningem upravené k nepoznání.

Svoji škodováckou premiéru tu zažije jediný vyrobený závodní Rapid 130R/H, který vodil Svatopluk Kvaizar a Willi Obermann po Nurburgringu, rozpracovaná renovace klatovského "sporťáku" Dioss Rebel Nova a vozy tvých kamarádů. Běšiny jsou také vyhlášeny jako sraz s největším počtem Škoda kabrioletů na metru čtverečných. Na své si tedy skutečně přijdou všichni.

Neznáš naše srazy v Běšinech? Podívej se na loňský sestřih: https://www.youtube.com/watch?v=yljXcvtVwE8

Novinkou srazu je, že "oficiálně" vítáme i legendární vozy jiných značek. Na srazech už jsme měli trabanty, žiguli, warany a další ... Jsou to lidi z masa a kostí a v žilách jich místo krve koluje benzín jako nám. Každý kdo se chce dobře bavit, má se čím pochlubit je vítán ... A my si aspoň rozšíříme obzory

Na sraz můžeš přijet už v pátek 19. června odpoledne a rovnou se vrhnout do programu. Pokud si někdy měl něco proti ŠKODAteamákům, můžeš si to s nimi vyříkat jako chlap s chlapem :) Pušku do ruky, hrst nábojů a jde se na paintball :) (19:00). Rozhodně si ale vem staré oblečení. Pistole, náboje a sprcha je grátis v kempu :)

Ti co přežijí a pozůstalí se můžou zúčastnit noční soutěže "neon tuning" a ve 22 hodin usednout do svého vozu a sledovat AUTO KINO.

Hlavním dnem programu je Sobota, celé dopoledne budou probíhat soutěže v manuální zručnosti, budeme hledat nejhezčí vozy ve 12. kategoriích (nej tuning, RAT a od Š100 - až po Yeti), nejhlasitější aparaturu i výfuk. Celý program je navíc okořeněn finálem volby Dívky ŠKODAteamu. Na podium nastoupí 12. finalistek, které budou soutěžit o přízeň účastníků ale i i diváků. Nepůjde ale o nějakou nudnou verzi miss, hlavním mottem je zábava a adrenalin a tak jedna ze soutěží je i jízda na rodeo býkovi! Přijď dívky podpořit a hlavně vybrat tu pravou s kterou nafotíme kalendář na rok 2016!

Ve 13 hodin odstartujeme vozy z kempu. Připraven je pro Vás sprint, celkem 3 kilometrový slalom (2x1,5) a jízda zručnosti na buzeráku v Janovicích nad Úhlavou. Z Janovic pokračujete orientačním závodem za plnění různých úkolů na Špičák (u Železné Rudy), kde na Vás čeká netradiční zážitek "let" vzduchem :) "Vyletíte" lanovkou až na vrchol Špičáku a odtud na nově postavenou Rozhlednu, vše samozřejmě v ceně srazu ;)

Kolem šesté už byste měly být zpět v Běšinech. Vyhlásíme Dívku srazu, pustíme si sestřih srazu a vyhlásíme výsledky všech soutěží. Konec sobotního večera bude věnován oslavám a "video rockotéce 80. let."

Máš doma škodovku nebo zajímavého veterána a rád se bavíš? Pak právě pro tebe budou "škodovácké" Běšiny srdcovou záležitostí a my tě rádi uvítáme mezi sebou.

Chceš se přijet jen podívat? Určitě si nenech ujít páteční AUTO KINO (můžeš přijet s libovolným vozem za 100Kč na auto), sobotní nabitý dopolední program v kempu a od 13:30 závodní zápolení na buzeráku v Janovicích.

Proč zrovna na sraz do Běšiny? Běšiny jsou netradiční sraz plný akce a adrenalinu

  • Paintball
  • pravé AUTO KINO
  • Volba Dívky ŠKODAteamu
  • Elektrický Rodeo býk
  • Samostatná kategorie pro neškodovky
  • Orientační závod, slalom, sprint
  • Jízda zručnosti
  • Nejhezčí vozy srazu ve 12. kategoriích
  • A hlavně krásné vozy Vás všech co do Běšin jezdíte

Vstup na "kukačku" 50 Kč. Vjezd vozem 300 Kč - 350 Kč (registrujte se předem). Vozy do roku 1965 pouze 150 Kč. Vozy do roku 1950 pouze 50 Kč!

Tak hurá do Běšin, do autokina, za škodovkami i za krásnými holkami ;)

Těšíme se na Vás

Aktualizovaný program a registrace na sraz: www.skodateam.cz/27_Skoda _sraz_Besiny_Jaro_2015

Dívky které se přihlásily do Dívky ŠKODAteamu: www.skodateam.cz/Hleda_se _Divka_Skodateamu_2015


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 3478×, Komentářů: 0, Líbí se Autor:

Žádné příspěvky