(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Vaše odpověď

Odpovídáte na tento příspěvek:


Jarní sraz 2019

Napsal: Dejvid
Kategorie: Ostatní, OT

Sraz máme za sebou, tak napíšu pár řádků. Byl to parádní odpočinkový víkend, v pátek jsme přijeli, poseděli v restauraci, dokonce i Petkarovci dorazili poměrně brzy a stihli i večeři :-) V sobotu po snídani hromadný odjezd směr Chomutov, kde probíhal sraz veteránů, viděli jsme celkem zajímavé stroje, bylo to fajn. Přibližně na půl druhou jsme se přemístili do žateckého pivovaru, kde jsme měli domluvenou prohlídku. Pěkná a hlavně záživná prohlídka s ochutnávkou piva z tanku a ještě jsme si odvezli něco domů ;-) Následoval přesun do restaurace na pozdní oběd a při cestě do kempu jsme ještě přibrzdili u Jardy doma. Večer pak klasické posezení v restauraci, kde se mimo jiné řešilo, proč to Karlovi moc nejede :-D Otevřená kapota motoru jeho eRka na každé zastávce byla samozřejmostí..
Velký dík patří samozřejmě Jardovi, který uspořádal odpočinkový sraz, ve kterém šlo hlavně o to, potkat se s přáteli a pokecat o škodovkách i ostatních věcech ;-)

Nicméně celý víkend měl takovou jakoby hořkou příchuť. Podle komentářů na 110r.cz a lidí, co na facebooku dali, že se zúčastněj, se mělo zúčastnit minimálně 9 posádek. Jenže pravda byla taková. Že jsme se tam potkali jen Já, Petkar a Jarda. Toť vše. V restauraci na nás byli nas.aný, že kvuli nám otevřeli (v dubnu mají ještě zavřeno) a ve výsledku nás tam sedělo 6, v pivovaru, kde byla domluvena prohlídka po cca 20-25 lidí samozřejmě taky nepříjemnost, byť se k tomu postavili úžasně a na kvalitě prohlídky to nakonec nebylo vůbec znát.
Uplně první „Jarní sraz“ se konal v roce 2007, od té doby se z toho stala tradice, kdy jsme se každý rok na jaře scházeli, pokecali o všem možném, nakapali do strojku a tím se zahájila sezona. Tradice se porušila až minulý rok, kdy všichni víme, jak to dopadlo a já si řikal, že tradice už asi skončila. O to s větším nadšením jsem si přečetl, že se toho letos opět chopil Jarda a sraz se koná. Jenže díky zájmu o tuto taškařici to bylo jen takové potvrzení, že tahle skvělá tradice už je vážně mrtvá…

Tak ať Vám to letos jezdí ;-)

P.S. Karle, dojeli jste domu?


Téma:
Jméno:
E-mail: (nemusíte uvádět)
WWW: (nemusíte uvádět)

Znění příspěvku

Ke 4-místnému ochrannému kódu připočtěte deset a výsledek vepište níže. Pokud je kód nečitelný, obnovte stránku.

Přiložit obrázek (max. 100 kB):

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com