(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Zlatý Pacoš www.skoda110r.cz roku 2008

3. ofiko ročník je tadýýýýý
24.12.2008 - Lucinka Poslat vzkaz , e-mail: mura.lucinka@seznam.cz, www: http://www.luciferku.estranky.cz

Přečteno: 7379
Komentářů: 37 

12.6.2009 - z Třebechovic se hlásí MichalK

Na cestách po vlastech českých se u mě společně se ženou Zuskou zastavil Martin z Košic, vyměnili jsme si pár dílů a korunky za eura a při té příležitost jsem Martinovi předal cenu Zlatého pacoše.


Dějství třetí a poslední - 25.3.2009

Výsledky jsou tady!!!

FOTEČKY S CENAMI I Z VYHLÁŠENÍ BUDOU POZDĚJI :o)

Vážení a milí, rok se s rokem sešel a přesně na chlup ve stejném termínu jako loni jsme se sešli na tentokráte již třetím zimním Sletu, abychom se jednak viděli a pobavili u super orienťáku, který připravili skvělí pořadatelé v čele s Petrem Houškou., ale rovněž, abychom zde vyhlásili dlouho očekávané výsledky ankety

Zlatý Pacoš webu Škoda110r.cz za rok 2008
.

V devíti kategoriích byla nominována široká plejáda eRkařů známých i méně známých, nováčků či veteránů, a přestože jsme vítězové úplně všichni, protože nemoc zvaná Škodamánie se nás drží jak gumoasfalt podlahy, v jednotlivých odvětvích mohl vždy zvítězit pouze jeden.

Nebudu to protahovat a ty, kteří na 3. zimním Sletu z jakýchkoli důvodů chyběli, seznámím s konečnými a neměnnými výsledky. Mezi těmi, kdo se srazu nezúčastnili, jsou i tři ocenění, tak čtěte bedlivě, třeba to budete právě Vy :o)

Kategorií, která se vždy vyhlašuje jako první, která je nejobsáhlejší, co se týče počtu nominovaných, která je zaměřena hlavně na nováčky a která se díky absenci vítěze na sraze vyhlašovala až jako poslední, je

 • NEJNAKAŽLIVĚJŠÍ NADŠENEC
  .
Tím se za rok 2008 s přehledem stal

Kubaembecko.

Gratulujeme! (Kubo, cenu máš v Třebechovicích a měl by ses brzy ukázat na nějakém srazu kde bude většina lidiček z tohoto webu, aby ti mohla být oficiálně předána :o) )

Dále to vezmeme svižně, formalitky dáme stranou, a jdem na to:

 • DOBRÝM RÁDCEM NAD ZLATO
byl za loňský rok vyhlášen:

David Spilka alias Daves.

Čiň se dál pane, bez Tvých rad a doporučení, dílů a součástek by byli mnozí namydlení ;o)

 • STROJNÍK ROKU
– kategorie v níž zvítězil jednoznačně náš východní kolega a brat

Martin z K.

Martin strojí ohromným tempem bílou 71čku, eRek a nejen jich má však mnohem víc. Rovněž i Martin na srazíku chyběl, když se budeš chystat do Čech ozvi se, abychom Ti cenu mohli se vší slávou a pompou předat :o)

 • Na BĚH NA DLOUHOU TRAŤ
se již delší čas nazpátek vydal otec a stvořitel tohoto webu, samotný velký

Džon.

Ocenění za loňský rok mu budiž hnací silou, aby v tom shonu, pracovním nasazení a všem ostatním nalezl sílu a odhodlání ten běh dokončit :o) Držíme palce !!! Rovněž i Džon na srazíku chyběl, cena je v Třebechovicích u Máchala a já věřím, že nejpozději na HG ji od nás slavnostně převezmeš ;o)

 • Cenu za ERKAŘSKÝ POČIN ROKU
získala další ikona těchto stránek –

Radek RST.

Jeho legalizace a částečná realizace úprav na White Magicovi všem brala dech. Na každého mistra občas sedne tvůrčí krize, a tak doufáme, že Tě Radku cena povzbudí do úspěšného dokončení. Všichni jsme hladoví, všichni se těšíme na výsledek a všichni do jednoho Ti držíme palce!!!

 • Další kategorií je VETERÁN DISKUZÍ.
S naprostým přehledem byl v této kategorii vyhlášen

Vláďa Hladík alias Tátomechanik.

Není téměř dne, kdy bychom jej nezahlédli radit či jen tak plkat a vtipkovat v diskuzních fórech nebo na chatu. Na rozdíl od jiných nemá neomluvenou absenci :o)

 • SRAZOVÁ IKONA ROKU.
V této kategorii byly výsledky asi nejtěsnější ze všech. O jeden hlas víc něž ostatní získal

Hansi.

Svého zástupce mezi vítězi tak získalo i sousední Německo. Kdo neznáte Hansiho, srdcem Čech, bydlištěm Němec, se loni pravidelně účastnil všech důležitějších eRkových a hundertích setkání. Vážil dalekou cestu jen proto, aby nás všechny viděl. Jediným malým mínusem je absence zadohraba s okřídleným šípem ve znaku, kterých Hansi sice vlastní povícero, ale zatím v ne provozu schopném stavu. Tak Hansi, dělej s tím něco ;o)

A nyní jsou na řadě dvě kategorie, které měly v letošním roce premiéru.

 • První z nich je NEJZAPÁLENĚJŠÍ POŘADATEL setkání aneb naše mama Kammi.
I zde to bylo napínavé, ale vítězem se stal

Výska s Petrou,

kteří loni již podruhé připravili na severu Čech dvoudenní setkání, které se neslo v rodinné atmosféře. Věříme, že letos na nás nachystají další neméně zajímavý třetí ročník Severního krutého okruhu :o)

 • Poslední kategorie BAVÍ SE CELÁ RODINAaneb kdo si hraje nezlobí
měla za cíl ohodnotit škodovácké rodinné nadšení místních členů. No a kdo je zná ví, že nemohl vyhrát nikdo jiný než

Tadeáška s Davesem a jejich tři caparti – Kryštof, Tadeáš a Benjamín Štěpán.

A jsme na konci…gratulujeme všem vítězům a zároveň jim připomínáme, že s tím příjemným pocitem přichází i trocha zodpovědnosti :o) neboť se z Vás nyní stávají noví porotci. Věřím, že se porotcování ujměte se stejným nasazením, díky kterého jste byli vybráni a oceněni za loňský rok. O Vánocích se budeme těšit na nominace a doufáme, že v březnovém termínu při příležitosti dalšího zimního Sletu na vyhlášení výsledků :o)

Malé PS závěrem: Jakožto předseda odstupující poroty děkuji všem porotcům za aktivní, byť někdy nátlakovými prostředky donucenou účast na přípravě nominací i vyhlašování výsledků. Velký dík patří Máchal company, která zhotovila (troufám si říct) nádherné ceny. V této oblasti se na Vás ostatní obracím s prosbou. Povaluje-li se vám někde na dvorku nepotřebná poklice sprint, klidně i jetá a nepotřebná, kontaktujte Máchal company. Na tvorbu cen jich padlo 11 a trošinku by to chtělo doplnit rezervy :o)

Malé zamyšlení závěrem: Příprava ankety a vyhodnocení ankety je, byť se to třeba nezdá, velice náročná věc. Nenechte si to nikdy přerůst přes hlavu a dělejte vždy tak, aby vás to všechny bavilo. Děláme to pro sebe, pro radost nás i všech okolo, děláme to proto, aby nás to pojilo a dodávalo sílu do dalšího boje s korozí, tvůrčí krizí, přinášelo nadšení, radost, pomoc, atd atd. Neděláme to proto, že to jednou někdo vymyslel a my teď musíme. Proto tady nejsme. Strašně se mi líbilo, co o členech webu škoda110r.cz řekl už před čtyřmi lety Caiman na HundertGangu 2005, když jste mi tam předávali Sluníčko. Řekl, že jsme správní lidé, škodovácká rodina, co drží za jeden provaz. Že jsme prostě jinej level :o)

Tak a to je vše přátelé. Vím, že toto letošní vyhlašování, článkování o Pacoších mělo své mouchy, ale věřím, že nakonec u vás převládá spokojenost. Teď kliknu na enter a jdu si dát majzla :o)

S pozdravem z Ostravy Vaše Sluníčková Lucinka

Dějství druhé - 25.12.2008

Nominace jsou tady!!!

Táák, moji milí a zlatí…

Ježíšek se zase tolik neopozdil a dneska mi pomohl dát všechny nominace dokupy. Než k nim samotným přejdeme, je potřeba zmínit pár věciček :o) Přestože se z řad porotců trousily návrhy původní počet nominací okleštit, já jsem společně s Ježíškem toho názoru, že dárečků je potřeba hodně, a protože mi dali to vedoucí slovo předsedy poroty (líbí se mi to :o) ), rozhodla jsem, že žádné oklešťování letos nebude a vyhlásíme všech sedm již dříve známých kategorií…a aby toho nebylo málo, dali jsme hlavy dohromady a vymysleli ještě dvě nové kategorie, které si, alespoň pro letošek, určitě zaslouží pozornost i naše ocenění :o)

Na tvorbě nominací se s konečnou platností podíleli tito odborníci: Jezevec, Stanley, MichalK, Myschak, Free, moje maličkosta trošinku nám do toho zafušoval i LL (jakožto čestný předseda ankety :o), kterého však mezi nominovanými naleznete také. Nemusíte se však obávat, rozhodujícího hlasování se tato osůbka již účastnit nebude, a tudíž nás nemůže nikterak ovlivnit v našem rozhodování :o)

Nebudu to déle protahovat, slíbené a vámi dlouho očekávané nominace jsou tady :o)

Ale ještě před nimi, to malé dYíve avizované překvapení aneb porota se představuje :o) (díky Davesovi za pomoc při realizaci ;-)
kouknte sem: http://www.youtube.com/watch?v=gAgGVqSrNBk

NEJNAKAŽLIVĚJŠÍ NADŠENEC ROKU 2008:

Asokky, Andrew, Arnošt, Čapoun, Danda, Daník, dave.j, Daves, Dejvid, Dusan RSA, DVD76, Džon, Edis, Eidy, Eminem, Falcon, Feratt, Ferdo Mravec, Fity, Fido, FIJA, Free, Gemini, green erko, Hagios, Hansi, Hansoff, Haness, Hanny, Hombre, Honza, Huty, Hundrtkarjiri, J.T., Janek, jano130rs, Jarda.R, Jeník, Jeník130RS, Jerrom, Juris, Kachnis, KarabenNemsi, Kiwira, Kloggie, Koko, Kubaembéčko, Láďa Ladič, Laďa Ladis, Laďo, Larry, Limr, Luky, Martin z K, Marty110r, Maty, Max, Medvěd, Milcik, mipecar, Míra, Mojek, M8rinek, mototechna, Pado, PaťoRS, Pailot, Pajk, Petkar, Petr Houška, Petr Hampl, Petřík, Prsoň, Pů, RST, S.D.Gotrek, Sharp, Schalke, Schwejk, Siki, Spyker, stouracvok, Strny, Tadeáška, Tátomechanik, Tomajko, tommy, Tomino, Ťopajs, Ullcinen, Van Thomas, vhml, Volejňus, Vojtičee, Výska, Wanec, wlad, Wojta, ZdenoR, 603

DOBRÝ RÁDCE NAD ZLATO ZA ROK 2008:

Petr Houška, Tátomechanik, RST, Martin z K., Petkar, Daves, Výska, Medvěd, Láďa Ladič, Jarda.R, Nanese, Džon, Luky, Hansi, Láďa Ladis, Mototechna, Marty110r, S.D.Gotrek

STROJNÍK ROKU 2008:

Martin z K. - dokončil Erko a hned se pustil do dalšího
Daves - neustále neco strojí, strojník jak má být :o)
Daník - záchrana nezachranitelného Erka
Fija - nádherná klempířčina na jeho Erku
RST - projekt Roadster
Medvěd - téměř hotová renovace
Vojtičce - přestavba jeho eR
Láďa Ladič - práce na GD a 100 LL
M8rinek - za všechny jeho přestavby, stavby a dostavby
Janek - stavba dalšího eR, tentokráte pro jeho otce
Jerrom - eRko dotažené do krásy nesmírné
Petkar - zdá se to neuvěřitelné, ale opravdu už jezdí :-)
Ullcinen - maká jak o život :o)

BĚH NA DLOUHOU TRAŤ V ROCE 2008:

Marty110r - Po 5 letech má hotový kanistr a nářadí
M8rinek - Pořád něco staví a stále nemá v čem jezdit
Tadeáška - Když už se zdá být hotovo, objeví se plotek :o)
Ladislav Městka - 13 let trvající renovace
Pailot - Pomalinku začíná druhou dekádu
RST - Pořád něco kutí, ladí, dokončuje a zase začíná :o)
Hansi - Vyhrožuje, že konečně vyjede, co myslíte? :o)
Jarda R - Jedno modré kilo přeci nestačí :-)
Maty - dokud se nebude vše lesknout, neskončí :-)
Dejvid - stale zdokonaluje své Erše
Martin z K - nevydrží nic nedělat, proto se staví další kupátko
Džon - snad ani on sám nevěří v konec :o)
Wlad, Vláďa Dubský, J.T., S.D. Gotrek, , Vojtičee, Mototechna, Strny, Jake, Medvěd, Lado, , Bidlas

ERKAŘSKÝ POČIN ROKU 2008:


Mototechna - výroba všeho možného a pomalu i nemožného
Láďa Ladič - krásné volanty a futrálky na mlhovky + štítky, kalendáře a osvěta webu
p. Herbolt(Lukyho strejda) - za výrobu znaku ŠKODA na přední čelo
Petkar ; dokončil nedokončitelné :o) a za správu a administraci webu
Daves - zlatokop (zprostředkoval množství dílů pro všechny) + kalendář + spoluzosnování demonstrace před úřadem vlády
RST - oficiální povolení přestavby, na kterou se tady všichni těšíme
Petřík - Své sny proměnil ve skutečnost
Marty110r - fotokatalog + stránky
Škorpík - krásné modely aut

VETERÁN DISKUZÍ V ROCE 2008:

Daves, Petr Houška, RST, Tátomechanik, Lado, Hansi, Medvěd, Luky, Kiwira, 603, Martin z K, Džon, Schwejk, Láďa Ladis, Petkar

SRAZOVÁ IKONA ROKU 2008:


Jarda R. - řekněte: Šlo by to bez něj?? :o)
Výsk@ - Král všech hundertistů :o)
Petr Houška - bez jeho historek by to prostě nešlo ... :-)
Čapoun - když na sraz nemůže, posílá náhradníky :oD
Tadeáška - víte o někom, kdo by se na ni netěšil?? :o)
Hansi - díky němu má i Německo svého velvyslance
M8rinek - ani příkopy ho nezastaví, aby za námi dojel :o)
Wancovo ségra
Wanec

NEJZAPÁLENĚJŠÍ POŘADATEL SETKÁNÍ V ROCE 2008 ANEB NAŠE MAMA KAMMI:

Andrew - srazík Stinger klubu
Caimani - HundertGang 2008
eRman - celostátní sraz vozů Škoda – Běšiny u Klatov
Láďa Ladič - Severkári 2/3
Petr Houška - 2. zimní hundert sjezd
Výska - za druhý Severní okruh, který byl opravdu krutý, ale skvělý!

BAVÍ SE CELÁ RODINA ANEB KDO SI HRAJE SE ŠKODOVKOU NEZLOBÍ :o):

Čapouni
Danda a Peťka
Hladíkovic rodinka
Tadeáška s Davesem a tři pacholci :o)
Výskovic a malej Hugís
Wanec se ségrou a Fido k tomu

Tááák, tady je máte...tak se radujte a teste se na zverejneni vysledku...a jáá, já si jdu dát malou pauzu, docela je to narocnejsi nez by si jeden myslel :o)

Díky za pozornost, z Ostravy zdraví Lucinka

.......................................................................

Dějství první - 23.12.2008

Ano, nezapomněli jsme :o)

Ani letos nebudete ochuzeni o tento v pořadí již 3. oficiální ročník ankety, která každoročně plna napětí přivádí mnoho z vás do varu a nadšení, těm skromnějším pak vykouzlí jen malý úsměv na tváři, matadoři soutěží již s jistým očekáváním stírají prach na policích a dělají místo pro nové přírůstky :o)

Ale nepředbíhejme, ani já ještě netuším, jak to letos vlastně bude…

Co vím jistě je následující:

Do „odborné“ nominační komise složené z loňských vítězů, zasedli:

- Za Máchal company oba její společníci – Myschak a MichalK,
- náchodským vyslancem je Tomáš Unger „Free“,
- plzeňskou vzdělanou sekci hájí Stanley,
- z kraje Vysočina do křesla nominačního porotce zasedl Jezevec,
- a taktovku do ruky strčili mě, od února už opět Ostra(é)vačce každým coulem, Lucince.

Naše odborná porota se po dlouhém dumání rozhodla malinko obměnit stávající nominační kategorie, ale základ ponechala tradiční, s jistotou se tedy můžete těšit na nominace v kategoriích:

- nejnakažlivější nadšenec roku,
- strojník roku,
- eRkařský počin roku,
- běh na dlouhou trať,
- rádce nad zlato,

- co bude následovat se nechte překvapit…a protože je teď čas předvánoční, vůbec ne plný pohody a klidu, zrovínka jsem tady napsala pár řádků v čase mezi balením dárků a chystáním bramborového salátu a zdobením stromku, prosím všechny o malé strpení. Emailové dráty jsou totiž přetíženy neskutečným množstvím PFek, tak ty všechny nominace od našich porotců ještě ne a ne dojít…

Tááákžže, suma sumárum, podle toho, co už došlo se máte na co těšit, a já se pokusím během těch tří svátečních dní dát všechno dokupy tak, abyste ještě při svátečních dnech znali tajemství letošních nominací…

Jak se říká, nejlepší nakonec a i ten nejlepší vánoční dáreček může přijít s malým opožděním ;o) Ježíšek je totiž taky jen člověk a nějak nestíhá :o) Ale za to, že musíte chvíli čekat, těšte se na jedno překvapení navíc ;o)

Za naši vysoce odbornou porotu, Lucinka z Ostravy :o)

[Fotogalerie]

Vaše komentáře (20 nejnovějších):

[Komentovat článek] [Všechny komentáře (37)]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com