(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Severkári ajn (cvaj) 2007

další pidisraz přátel 110r.cz od Ústí po Most s účastí několika erkokilích legend
7.10.2007 - MATY Poslat vzkaz , e-mail: maty.bass@seznam.cz, www: http://www.skoda110r.cz

Přečteno: 7995
Komentářů: 67 

Tak na 7.10. 2007 jsme se s Láďou Ladičem dohodli, že se sejdeme na parkáči u Olympie v Teplicíc, neboť jsem si podal inzerát, že prodám brzdové kotouče a LL mi napsal mail, že je bere, leč zpunktoval to tak, že tam nakonec přijelo 5 eRek, jedno kilo a odehrál se tak letošní oblastní sraz SEVERKÁRI 2007 :o)


Při cestě na místo srazu, jsem v Bílině nabral Spykera coby mitfáru a už jsme valili na místo určení. Přidrandili jsme jako první a po chvíli dorazil Danda s Petrou, po nich LLáďa s Edisem a pak Falcon, Jíňa , Hípa s legendárním kilem Hrochem na laně za Jettou.

Po počátečním hemžení, seznamování a focení všeho a všech jsme se v šiku vydali na letiště u Úžína, kde se pokračovalo v zábavě.

Dali jsme si pár sprintů a Hípa pak předvedl parádní vítězné kolečko, bohužel mu asi na Hrochovi odešlo těso pod hlavou, tak to z něj hulilo o "stošest"


. . . všichni motorizovaní účastníci. . . a ještě pár ČB fotek od LL

Po dostatečném vyřádění a nafocení potřebného fotomateriálu, jsme se dohodli, že se vyjedeme spanilou jízdou na vrch Komáří Vížka s vyhlídkou, kam vede též lanovka, prej nejdelší jednosedadlovka v republice. Výpravu jsme podnikli už bez Jíni a Hípy, jehož Hrocha odtáhl Edis na laně.

Na "Komárce" jsme se občerstvili ala pívo-límo-párky a pokecali si o všem možném i nemožném. Odsud jsme se dlouhýma a nekonečnýma serpentínama odebrali do svých domovů.

Cestou zpět jsem se stávnul opět v Bílině, abych odvezl Spykera domů a skouknul jeho éro, v jakém stádiu oprav a úprav se nachází. Pak už jsem se vydal též na cestu k domovu.

Také bych chtěl všem zúčastněným poděkovat za super akci a zábavu.

Mějte se!

MATY

* * *

Reportáž z dalšího ročníku "Severkári 2/3 2008" můžete číst zde >>>

[Fotogalerie]

Vaše komentáře (20 nejnovějších):

[Komentovat článek] [Všechny komentáře (67)]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com