(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Zlatý Pacoš www.skoda110R.cz Roku 2006

první oficiální ročník
5.12.2006 - KDB, Lucinka, RST, Schwejk a LL Poslat vzkaz , e-mail: lada-ladic@skoda110r.cz, www: http://www.skoda110r.cz

Přečteno: 12038
Komentářů: 64 

ROČNÍK 2006 - PRVNÍ OFICIÁLNÍ

17.2.2007

ZHMOTNĚNÍ A PRVNÍ PŘEDÁVÁNÍ OCENĚNÍ ZLATÝCH PACOŠŮ
10.2.2007 NA NAŠEM MLADOBOLESLAVSKÉM ZIMNÍM SRAZU V HOSPODĚ NA STATKU

Již delší dobu se ozývali hlasy oceněných, že by jim nevadila cena Zlatý Pacoš v pevném skupenství, aby se s ní mohli ještě více Radovat. Já jsem se této iniciativě celkem dlouho bRánil. Chtěl jsem ponechat toto ocenění - "titul" v nedotknutelné viRtuální podobě o ktERém všichni vědí, ale nikdo ho v Ruce nikdy netřímal. Pak ale přišel náš spontáně vzniklý Zimní sRaz , známý pod několika názvy - MinisRaz, Kulový blesk, Zimní hundERt slet atd. atd. a všechno bylo náhle jinak.


O Realizaci zhmotnění ocenění byl požádán tento muž.

Chrobák.Sáček nás již loni na své ERKOsvatbě potěšil kRásnými účastnickými diplomy a sRazovými samolepkami, takže když došlo na přání Realizace ocenění, hned bylo jasné, kdo to dostane na staRost.
VýRoba pacošských diplomů a hvězdičkových samolepek byla pRo Sáčka Relativně hRačka, ovšem příběh o sešívání tRikolor na Ruličky, kdy mu při navlékání jaksi odlétla jehla a celá Rodina ji pak hodinu hledala v kobERci, si někdy nechte vypRávět osobně.Samotné předávání ocenění v hospodě Na Statku mělo, myslím, celkem klasický až konzERvativní průběh. Vyvolávala se jména přítomných Zlatých Pacošů a to nejen za Rok 2006, ale i za Rok předešlý, potřásalo se Rukama a to vše za potlesku vděčného občERstveného publika. Nevím co dodat více, pRostě jen další naše jak se patří taškařice.

Jsem moc Rád, jestliže toto ocenění dělá svým nositelům Radost a těším se na ně za necelý Rok v nové poRotě, až budeme hledat další naše Zlaté Pacoše Roku 2007.

ZdRaví Láďa Ladič

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

1.11.2006

Měsíce běží jak splašené a za chvíli zas budeme moci bilancovat. VýRaznou změnou při hodnocení Roku 2006 je fakt, že nikoliv já, ale poRota bude nominovat a posléze vybíRat největší pacoše z našich řad. ZRovna tak bude moci Rozšiřovat či měnit kategoRie dle své libosti.

A kdo v poRotě Zlatého Pacoše Roku 2006 zasedne? No kdo jiný než loňští vítězové :o) Systém "když letos vyhRaješ, příští Rok vybíRáš" zaRučuje nejen každoRoční obměnu soudců, ale především obměnu vítězů, pRotože poRotci samozřejmě nemohou nominovat aktuální kolegy z poRoty. Já budu nadále už jen kooRdinátoRem a sčítačem hlasů a Rovněž se vzdávám náRoku na nominaci (neumím totiž pRohRávat :oD).

Již bRzy tedy vyzvu KDB, Lucinku, RST a Schwejka (Jíňa se účasti v poRotě vzdal), abychom na Mikuláše mohli zveřejnit nové nominace. Kdo má s hlasováním zkušenosti, nemohl si nevšimnout, že letošní poRota je čtyřčlená, tedy sudý počet. Může se tedy snadno stát, že o vítězství v dané kategoRii se podělí více nominovaných, více vítězů = více Radosti, ale nepředbíhejme události ;o)

Pojďme si pRozatím v čekání na nominace představit loňské vítěze a letošní poRotce tRochu podRobněji.

  • KaRla aneb KDB jsem měl možnost navštívit nedávno osobně v jeho "vlčím doupěti" (má dva kRásné ERské setRy ;oD). Jel jsem tam za účelem fotit vRaky EREK, ale byl jsem v tomto lehce zklamán. KDB má sice jeden očesaný skelet na dvoRku, ale to je vše. Zbylá 4 ERKA (slovy čtyři ERKA) má v dobRém pojízdném či v zakonzERvovaném a dobře uloženém stavu. Nikde žádné hnijící zapomenuté sny. Každopádně ERKAŘSKÝ Pacoš je to každým coulem. Jen tak mezi řečí mi slícoval dveře atd., atd. ;o) Zde je skRomný výběR z části jeho vozového paRku - PampERiška , Bílá střela , VRabec v hRsti či BERuška
  • Lucinka? Kdo je to Lucinka? MůůůRka jenom zlatá :oDDD, voda čo nás dRží nad vodou, nepřetRžitý pRoud pozitivní enERgie, osoba milá a kReativní , čERstvá lauReátka titulu HundERtista Roku 2006 , uděleného společností HundERtGang, iniciátoRka MoRavskoslezkého ŠkodaSletu , šlechtitelka Sluníčka , ale tak tRochu (víc než tRochu ) i jeho BRášky . Už má pRý připRavenou spóóóustu nominací a námětů ;o)
  • Radka Svěceného alias RST by jste mohli nominovat na Pacoše každý Rok a nikdy by jste se nespletli. Loni podaRoval ERKOsvět dRuhovýRobními Replikami štítků Š110R , letos mu dokonce vyšla ve vydavatelství GRada kRásná a přínosná kniha Škoda 110R , mezitím si tu a tam z dlouhé chvíle dojede do Běšin s Red Shadowem pro vítězství, letos "jen" dvakRát :oD a co nám upeče příští Rok se tepRve uvidí. Nechme se překvapit ;o) Takový je pRostě náš RST, enERgický ERKAŘ s tRubkou místo tlumiče ;oD
  • Jó to Schwejk napíše jeden článek Jak přidat tRochu kobylek a je to. Kdo sleduje vývoj žebříčku nejčtenějších článků, nemůže si nevšimnout, jak jeho hvězda stále a nezadRžitelně stoupá. Nejinak je to i se zájmem o Schwejkem poladěné motoRy. Často čteme výčet plánovaných úpRav, ktERý končí snovým přáním - zástavba schwejkoagRegátu. Je to tak - kdo ho má, vyhRává , šanci dRuhým nedává. Jestli se na něco aktuálně těšim, tak jsou to Schwejkovi nominace

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

5.12.2006

NOMINACE 2006

Nominace na Nejnakažlivějšího nadšence Roku 2006:

1Venca, 603, Alchstuip, Alda, ASokky, Atila, Bajsel, Bordo, Crestik, Cvrk, Danda, Dakos, Dave.j, Daves, Dawe, Dejv, Dejvid, DejvV, Demon, Durkes, Dvordy, Džon, Eddie, Edis, Eidy, Eminem, Falcon, Feratt, Ferdo mravenec, Fido, FIJA, Free, Green erko, Haness, Hansi, Hanys, Hipa, Hombre, Hundrtkarjiri, Huty, Hyde, Charles, Chrobák.Sáček, J.T., Jake, Jarda.r, Jerrom, Jezevec, Jíňa, Johannes, Karfi, Katka, Kiler, Kiwira, Kloggie, Koko, kpt.Budha, Kubina, Laďa-Ladis, Ládis, Laďo, Larry, Libor009, Limsik, Luky, m8rinek, M@ra, Martan, Martin Kraucher, Martina, Martin z K, Marty110r, Matsoft, Max, Medvěd, MichalK, Mikvik, Mišule, Misumi, Mitom, Moth, Mototechna, Myšák, Myschak, Ondra H., Ota, P.B., Pailot, Palmexman, PatoRS, PetanBMX, Petkar, Petr, Pů, Rabrit, S.D.Gotrek, Siki, Sprint, Spyker, Stanley, Stepan, Strny, Tadeáška, Tátomechanük, Tigerhoo, Tom rrt, Ťopajs, Torsten, Trebron, Vajlo Zabiják, Vedec, Vlllad, Výsk@, Wlad, Zbyňa, Zdeno
a ZdenoR

Nominace na DobRého Rádce nad zlato Roku 2006:

Daves, Džon, FIJA, Láďa-Ladis, Luky, Martin z K, Petkar, Petr, Tátomechanük, S.D.Gotrek, Stanley, Vlllad
a Výsk@

Nominace pro PoháR konstRuktÉRů 110R Roku 2006:

Nominace na NejvytRvalejšího vytRvalce Roku 2006:

Nominace na SRazů tahouna Roku 2006:

stovko-škodovácké společnosti neb jedním z nejdůležitějších hodnotících kRitERií kvalit sRazů je fakt, zda na akci doRazil Šluknovský hundERťácký kRál Výska s pávikem či nikoliv

Nominace na Filmový přínos ERKAřskému světu:

Nominace na ERKAřský počin Roku 2006:

na letošní "poháR konstruktÉRů 110R", kohopak on nám asi vybERe? :oD

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

1.1.2007 00:30

VYHLÁŠENÍ OCENĚNÍ
ZLATÝ PACOŠ WWW.SKODA110R.CZ ROKU 2006

Tak a je to. Je to hotová věc. Už nelze nic měnit, nic přepisovat, maximálně možná účetnictví, zkRátka Rok 2006 definitivně skončil a je tu nové datum, nový Rok 007, UAU mě to bERe!!! To očekávání, to slibování si, boj nových ambicí se staRými nešvaRy. Kdo zvítězí, kdo vyvěsí pRapoRy? No tak na to si Rok počkáme, ale nás zajímá něco úplně, úplně jiného.

Dopředu bych Rád poděkoval Džonovi, za to že zRealizoval tento web a vytvořil nám toto viRtuální ERKAřské kongEResové centrum, ve ktERém se naše společnost setkává, tvaRuje, kRystalizuje, Realizuje, hecuje, domlouvá, Rozmlouvá, kšeftuje, směňuje, odpočívá, čERpá, tRénuje, zkRátka to tu ŽIJE!

Dále bych Rád poděkoval pánům Marešovi a Ebenovi za to, že dodRželi naší gentlemanskou dohodu a vyhlásili vítěze svých zábavných šolichů (zpRavidla absolutní ERKAřské nýmandy) v jiném vysílacím čase, než je ten náš dávno předem ohlášený. Tím chci jen naznačit, kdyby čistě hypoteticky náhodou příští Rok končila SupERstaR a StaRdance na Silvouše po půlnoci, aby jste měli napaměti, čí to byl původně vyhRazený časoplácek a kdo s tím začal.

Děkuji poRotcům - KDB, Lucince, RST a Schwejkovi, že přijali svůj post, zhostili se zodpovědně své Role a učinili svým dílem anketu zajímavou a napínavou.

V neposlední řadě děkuji Vám všem v publiku - těm pRo mne nyní neviditelným čtenářům této ankety, že jste se přišli podívat na naše vyhlášení. A víte co? Pojďme na to!

* * * * * *

KategoRie "Nejnakažlivější nadšenec Roku" je zdánlivě lehká a otevřená disciplína, ale pRávě ten fakt, že se vybíRá z velké množiny nominací, letos se nám jen zde sešlo úctyhodných 119 jmen ještě úctyhodnějších přátel webu, tak zkRátka učinit onu volbu a vytáhnout s toho davu jedno jméno není pRo poRotce věc snadná. Dopadlo to nakonec tak, že každý z poRotců nezávisle na ostatních vyřkl jiné jméno a máme tu pRoto udělené čtyři Zlaté pacoše v kategorii Nejnakažlivější nadšenec Roku 2006:Eddie , Fido , m8rinek a Marty110r

* * * * * *

"DobRý Rádce nad zlato" je jedna z nejušlechtilejších kategoRií, jaké zde máme. Často nejde jen o to, kdo má nejvíc nasbíRaných vědomostí, zkušeností, fíglů, ale mnohdy je to o tRpělivosti třeba po sté odpovědět nově příchozímu návštěvníkovi nějakou základní, pro většinu domácích zcela banální otázku. Toho jsou schopni jen opRavdu dobří rádci. Stejný počet hlasů získali dva nestoři webu, dva Zlatí pacoši a vskutku Dobří Rádci nad zlato Roku 2006:


Petr a Tátomechanük

* * * * * *

KategoRií nejen technickou, ale především kategoRií činů je PoháR konstRuktÉRů 110R. Vedete někdo statistiku, kolik se za Rok zRealizuje Renovací Š110R a kolik z nich jich je čERvených. Já mám takovej pocit, že letos snad úplně všechny, có? Ale zpět k tématu - opět nééé jeden, ale hned dva pilníci posbíRali stejný počet hlasů a bERou Zlatýho pacoše za PoháR konstRuktÉRů 110R Roku 2006. Co myslíte, jakou baRvu asi jejich vozy mají? ČERvenááá sééé line záááře, čERvenááá sééé line záááře, óóó héééj, óóó héééj......


Dejvid a Stepan

* * * * * *

Disciplínu "NejvytRvalejšího vytRvalce" jsme na podnět poRotce RST nasadili letos popRvé. Je to kategoRie pRo ty, kdož tak dlouho svůj vůz Renovují, že se jejich ERKA i přes svou nedokončenost, či možná pRávě pRo ni, stala legendou. Je to taky jediná sekce, kde se poRotci nezávisle shodli na jediném jménu a tak pRvní držitel ocenění Zlatého pacoše za NejvytRvalejšího vytRvalce Roku 2006 se zároveň stává tak tRochu moRálním vítězem celé letošní ankety, i když jak ftipně podotkl KDB - teď si to lehce pokazil tím, že na ERKU vydatně zapRacoval. Tak to tedy PRRRRR pacoši! Jestli Ti to teď nalakujou, tak né že to hned nastRojíš a na jaře vyjedeš! Jak by k tomu pak přišli ostatní vytRvalci, kdyby se takhle jeden utRhnul z pelotonu?


Petkar

* * * * * *

Jsou lidé, jejichž nepřítomnost ani nepostřehneme, jsou lidé, jejichž účast nás těší a jsou i lidé nenahRaditelní, bez nichž už to pRostě ani nejde a bez jejichž přítomnosti akce upadají. Ano tušíte spRávně, že skupina C) jsou oni tzv. SRazů tahouni, tedy lidé chaRizmatičtí, nepostRadatelní, dav přitahující. Příjde mi zvláštní až neuvěřitené, že ačkoliv v noRmálním civilním životě na tento druh před vyhynutím moc často nenaRazíte, u nás na webu jich máme hnedle několik. A nemyslím si to jen já, stejného názoRu byli i poRotci, což dokazuje jejich opět zcela Rozličná volba s následkem udělení čtyř ocenění Zlatého pacoše SRazů tahouna Roku 2006:Chrobák.Sáček , Mišule , Petr a Výsk@

* * * * * *

O cenu za "Filmový přínos ERKAřskému světu" se nám tu ucházejí jména tak legendáRní a věhlasná, až mi přeskakují pRsty na klávesnici. Ocenění Zlatého pacoše za Filmový přínos ERKAřskému světu získává žena, dáma nepomíjivého šaRmu a pRo nás nezapomenutelných řidičských výkonů za volantem Coupé 110R v hned několika filmech.


Jana Brejchová

* * * * * *

No a dopRacovali jsme se ke kRálovské volné disciplíně naší ankety - "ERKAřský počin Roku". Když mi poRotci nejpRve posílali své nominace, zdálo se to být napRosto jednoznačné, kdo převezme tento titul, ovšem když došlo na vERdikty, vše bylo náhle jinak a jak je dnes, Resp. letos naším zvykem, ocenění Zlatý pacoš za ERKAřský počin Roku 2006 bylo uděleno dvěma ERKAřským celebRitám naší společnosti za opRavdu skvělé, výjimečné a ostatní obohacující počiny.


Chrobák.Sáček a Marty

* * * * * *

Tááák, je posekáno, zabaleno, odesláno!!!

GRatuluji všem hvězdičkářům, zdravím i sámo i velectěné kolečkáře!!! (Omlouvám se teenagERům, že na tenhle fóRek to chce už trochu věk. Byli to ale tenkRát na ČST fááákt hustý boje, có? :oDDD) No a těším se na ty, kdož budou chtít za jedenáct měsíců zasednout v poRotě, neb u nás Ti úspěšní mohou dopřát úspěch zas dalším, no ano, no jistě, no ale samozřejmě, no pRoč ne třeba Vám, no....no dobRá konec řečí. Tjam-ta-da-dáááááááá...........

A tak jdeme do finále tadam-tadam-tada-tááá-da-dááá,
ta-dam a možná i kou-zel-nííík
a ERKA jak sen, co se líbili všem
a jestli jste se tRochu smáli,
tak dali jste tRochu chváli i nááááááám

Do nového Roku vše nej přeje Láďa Ladič ;o)

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

KOMPLETNÍ PACOŠ-PREZENČKA
ANEB MOZAIKA VŠECH DOSUD OCENĚNÝCH ERKAŘŮ


... a jak anketa Zlatý pacoš www.skoda110R.cz
vlastně vznikla?

[Fotogalerie]

Vaše komentáře (20 nejnovějších):

[Komentovat článek] [Všechny komentáře (64)]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com