(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Zběsilosti II.

Aneb Džejtýho víkendové digihrátky
29.8.2005 - Jura Poslat vzkaz , e-mail: jirka.tvrdek@post.cz

Přečteno: 10631
Komentářů: 17 

Rok se s rokem sešel, uplynulo ještě pár měsíců a jsou tu nové, lepší, zběsilosti. Nejde ani tak o to, že by úpravy vypadaly šíleně, ale úpravy jsou buďto velice obtížné, nebo velice drahé (valná část dílů je z Chevrolet Corvette:))

Nejde ani tak o to, že bych chtěl několika mlíčňákům co mi radí jak na to ukazovat, kdo je tady grafik, spíš jsem chtěl realizovat několik nápadů, co jsem měl už delší dobu v hlavě. Ta fotorealističnost není dokonalá, ale berte prosím v úvahu, že všechno vzniklo během tohoto víkendu, proto mi promiňte některé četné nedokonalosti, jejichž dolaďování považuji za zbytečné vzhledem k účelu.

Dost bylo alibismu, jdeme na to.

Jako první bych Vám rád představil, co by se dalo ještě dělat se Shadowem. Spíš to byl takový pokus podle návodů na stránkách o virtual tuningu. Úpravy jako rozšíření, snížení, změna barvy, změna kol a přelakování udělají ze Shadowa takový podivnný hybrid, auto bez duše. Ale někomu se to může líbít, takže proč to neukazovat.

Ale tudy cesta nevede. Na starý auto se prostě nový úpravy nehodí. Hledám inspiraci v 60-80tých letech v USA a ejhle - několik dílů se mi krásně hodí na jedno známé embaso. Pojmenoval jsem to Sumec. Kromě nové barvy a sundání polepů dostal Sumec taky kolečka a výfuk (smysl v tom nehledejte, prostě to vypadá dobře) ze Stingraye 1967 a nějaké ty chromy ze Stingrayova staršího brášky.

To by bylo na rozjezd. Ale co takhle zkusit si trochu pohrát s Chrobákovým érem? Starý Stingray nám poslouží jako zásobárna dílů. Trochu vyhladit linie, zrušit boční prolis, sundat zadní nárazník, úprava předního, stylová kolečka a stylový bílý prolis.

Pro veliký úspěch prvních zběsilostí zopakuji také Erkolitr, tentokrát v trochu lepší kvalitě a s konkrétnějšími obrysy. Jenom jsem vyměnil střechu a zkombinoval zadní haubnu. Vypadá to, jako kdyby to právě vyjelo z továrny. Chtělo by to ještě tatrakapsy, ale fotku z podobného úhlu jsem opět nesehnal.

No a nakonec taková malá Ervettka, jako předloha posloužilo opět Chrobákovo éro. Úprava zadního čela a koleček. Celkem inspirativní a možná i proveditelné.

To je pro tentokrát vše. Když vidím, jak mi ten upload zhoršil kvalitu, ani jsem se s tím nemusel tolik dělat. (fotky jsem dal pro placený přístup v původní kvalitě - pozn. Džon)

Po zkušenostech s knihou přidávám do dolního rohu copyright. Kdyby to vadilo autorům původních fotek, nechť se ozvou.

Všechna práva zahrazena. Kdo je ohradí, toho odnese čert.

Váš Džejtý.

[Fotogalerie]

Vaše komentáře (17):

[Komentovat článek]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com