(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Štítek Š 110 R

Replika originálního štítku na zadní kapotu
1.4.2005 - RST Poslat vzkaz , e-mail: rstuning@seznam.cz

Přečteno: 16618
Komentářů: 88 

V současné době nové štítky nejsou k dispozici, pracuji na výrobě další dávky. Až budou hotové, objeví se zde o tom informace.
Děkuji všem za pochopení.

*******************************************************************

Máte na zadní kapotě něco takového, nebo vůbec nic?

A chtěli byste mít svůj vůz opatřený novým, nezažloutlým štítkem?

Všem zájemcům o štítek na zadní kapotu nabízíme jeho přesnou repliku.

Konečná cena štítku byla stanovena na:

550,- Kč

Štítky z nové formy jsou hotové, postříbřené a načerněné.

Kdo má tedy o štítek zájem, může jej objednávat na mém e-mailu: rstuning(zavináč)seznam.cz.
Štíky standardně pošlu na dobírku (+80Kč poštovné a balné), po dohodě možné osobní předání.


**************************************************************
A zde pár informací, jak se situace postupně vyvíjela:
Vzhledem k nedostatkovosti tohoto důležitého dílu, jsme se rozhodli pro výrobu jeho repliky. Štítek je vyroben stejnou technologií jako původní díl - tedy vstřikováním plastu do formy. Původní forma je již dávno zlikvidovaná, tak jsme nechali vyrobit formu novou a pustili se do toho.

Zatím první várka hotových nalisovaných štítků Š 110 R.

Ten začerněný je zatím pouze cvičně fixou, musíme vyzkoušet nastříbření písma a začernění podkladu. Až to bude vyzkoušené, začneme přijímat objednávky.
Předpokládaná cena je 250-300Kč. Po zkalkulování bude upřesněna.

12.04.2005(út) - probíhají pokusy s barvením / pokovováním štítku. Podle jejich výsledku rozhodneme o konečném provedení.

14.06.2005(út) - po delší době nové zprávy. Byly provedeny pokusy a z jejich výsledku bylo rozhodnuto o pokovení a černění, stejně jako byl původní štítek.
Je nalisovaná série štítků. Po jejich povrchové úpravě je začneme nabízet a přijímat objednávky.

17.06.2005(pá) - zde jsou fotky prvního hotového kusu, pro porovnání i původní originální štítek.

13.07.2005(út) - štítky jsou nalisované, probíhá jejich povrchová úprava. Měly by být koncem tohoto týdne hotové. Příští týden jsem pryč, takže budu schopen štítky rozesílat od 25.7.2005.
Několik štítků budu mít s sebou i na Hundertgangu, takže i tam bude možnost odběru.

26.07.2005(út) - štítky jsou hotové, kdo má zájem, můžete objednávat.

únor 2007 - dosud vyrobené štítky jsou v tuto chvíli rozebrané či zamluvené. Začínám s přípravou výroby další série. Až budou zase hotové, určitě se tu objeví informace.

září 2007 - poslední vyrobená dávka je rozebraná a další kusy v tuto chvíli nejsou. Zvažuju výrobu nové formy, na základě zkušeností a připomínek štítek více připodobnit originálu a rozšířit sortiment na další provedení - Š100 - Š110LS a přední nápis Škoda na přední čelo.

březen 2008 - Konečně začínám s přípravou výroby další dávky slibovaných štítků. Uvítám jakékoli náměty na vylepšení předchozího stavu. Budu dělat novou formu, takže je příležitost odstranit některé nedostatky. Chtěl bych začít i s výrobou štítků pro řadu Š100/110, nicméně těch je poměrně hodně variant, takže potřebuju vědět, kterých je potřeba nejvíc.
Zároveň bych chtěl touto cestou požádat kohokoli o zapůjčení předního nápisu Škoda pro oměření. Já mám jen nápis novější, kde je písmo napařené na rovné destičce. O vývoji situace budu průběžně informovat.

listopad 2010 - Předchozí záměr se podařilo realizovat až nyní a forma je zadána do výroby. Předpokládané první kusy budu mít v ruce někdy v lednu či únoru příštího roku. Dohodl jsem se s jedním prodejce, že všechny štítky budou prodávány přes něj a nebude tedy možné štítky objednávat přímo u mě, zajišťuju pouze výrobu.

březen 2012 - První zkušební dávka dílů je na světě. Zbývá doladit pár detailů a nalisuje se celá dávka. Pak už "jen" postříbřit a načernit a bude hotovo!

duben 2012 - Aby to nevypadalo, že se nic neděje, tak další info. Je nalisovaná první stovka dílů a dokončuju zakrývací přípravek pro maskování nápisu při pokovení. Pokusy s krytím na 1 ks a přestříknutí barvou dopadly vcelku uspokojivě, chystám tedy krytí pro více kusů najednou do pokovovacího stroje.

duben 2013 - Uplynul ještě jeden rok, ale konečně je hotovo!

Po spoustě peripetií, kterými tu nebudu zbytečně otravovat, se věc nakonec podařila a nová dávka štítků je na světě. Objednávky prosím mailem, časem snad zprovozním i svůj e-shop.

Radek

[Fotogalerie]

Vaše komentáře (20 nejnovějších):

[Komentovat článek] [Všechny komentáře (88)]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com