(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Smutný osud Modré Královny

aneb jak mi byla Královna odcizena a jak se mi vrátila zpět
26.9.2005 - Kašpi Poslat vzkaz , e-mail: mkaspirek@seznam.cz

Přečteno: 11975
Komentářů: 37 

Bydlim v paneláku na jednom velkým sídlišti. Kilovku parkuju na parkovišti. Jednou ráno jdu do práce jako vždycky, vytahuju klíčky od Modré královny, že se do práce pěkně svezu a auto nikde. Chvíli ho hledám, než mi dochází, že mi ho ukradli! Tak jsem nahlásil policajtům krádež auta a oni na to že je nepravděpodobný, že by ho našli a že mi teda daji vědět až na něco přijdou. Ten den jsem musel do práce městskou :-(
Asi měsíc a půl se nic nedělo. Už jsem začínal uvažovat, že odhlásim povinný ručení a papíry od auta někomu prodám. Až jednoho dne... Jdeme s kámošema asi ve dvě v noci z diskárny ve Vlachově Březí (asi 40 km od ČB). V zápětí nám padne oko na stovečku zaparkovanou před diskárnou. A protože si musíme každou co potkáme prohlídnout a zhodnotit, ženeme se k ní. Z blízka jsem jí poznal. Byla to Modrá Královna. Po prohlídce jsem nevěděl jestli mám brečet, nebo jít hledat toho co s ní přijel a zlámat mu obě ruce. Přivolaná policie záhy přivedla mladíky co s hundrtkou přijeli. Tvrdili že jí od někoho koupili. Asi jim nevadilo že nemá papíry a že se startuje vytrženýma drátama ze spínačky. Asi chtěli jen auto na blbnutí po poli. To se na Královně podepsalo - viz fotky!
Auto už je doma (už ne na sídlišti, ale u strejdy na vesnici schovaný v garáži). Právě začínáme s opravama. Přední čelo a blatníky už jsem koupil úplně nový, zadní čelo jsem měl doma, akorát nemůžu nikde sehnat zadní blatníky a zadní haupnu. Kdyby jste je někdo měl, napište mi prosím mejl. Na ceně se určitě domluvíme. Díky.
Na závěr chci dodat, že na opravený Královně určitě bude namontovanej alarm s imobilizérem. Investice do zařízení který znesnadní zloději jeho práci se určitě vyplatí!

Kašpi

[Fotogalerie]

Vaše komentáře (20 nejnovějších):

[Komentovat článek] [Všechny komentáře (37)]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com