(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Modrej Drak

Tohle dětátko si koupil muj tatinek
3.12.2004 - peppa Poslat vzkaz , e-mail: nedved.pepa@post.cz

Přečteno: 4139
Komentářů: 16 

Tohle dětátko si koupil můj tatínek jako nové, od té doby se leccos stalo občas příkop, jednou kamion.Takže karoserie se měnila, prý je toto třetí:) a take posledni.

Před před 8 lety jsme jí rozebrali do šroubku, byla v celku v pohode až na podlahu tam byly, teda byla velká dira. Podlahu jsme vyměnili, blatniky jsme měli nové na půdě a škodovka šla do stodoly, kde stála do předloňského léta. To jsem si udelal řidičak a potřeboval nečím jezdit, tak dostala novej lak a přední spojler... a pak to začalo.

Chvilku jsem s ní jezdil, ale jelikož mi kamarád udelal motor - no motor jak se to vezme byl to 110 blok a v tom 120 vložky, ale fungoval hezky 0-100 šel za 16 vteřin (a to mam převod 3,9) Ale na mě to je málo, sehnal jsem za 2500kč kola kumi - nic moc, ale dobrý, tak jsem koupil nový gumy, kola nastříkal, kámoš udělal podložky a já zadní lemy (už bych je nikdy nedělal) no a jezdil jsem.

Ale ty brzdy. Tak sem sehnal 4 písty, a udělal posilovač a už to bylo dobrý. Přišla zima, tak jsem sehnal motor z fačka, kamoš ho opet udělal. No jenže mi tam nevyšlo sání a tatínek nechtěl řezat do kasle:(. Tak sem tam napasoval dva stovkové karburátory a sehnal filtry z motorky. Vypada to k sežrání, ale problem - ujel jsem 400km a motor začal podfukovat pod víčkem a pak i hazet volej. Kamoš to otevřel a zjistil že se zapekly kroužky, tak dal nove a jezdil jsem. Ujel jsem sotva zase 400km a začlo to znova a už me to naštvalo.

Ten motor slapal špičkově, ale stejně jsem sehnal jinej:). Sehnal jsem 1.8 16v GTi z 2golfa a teď ho tam páchám. Musel jsem udělat chladič dopředu, taky hned hřeben a až tam usadím ten motor tak tam dám ještě vlečku. Dopředu jsem dal Mko a nechal si převrtat rozteč, vyhodil podložky a zůstal v podstatě na stejném. Dozadu chci dát kotouče a časem dopředu vzduchem chlazené.

Na závěr bych chtel říct, že nemít svého modrého miláčka, tak už mam dnes minimálně felícii... je to drahej koníček:) ale stojí to za to.


[Fotogalerie]

Vaše komentáře (16):

[Komentovat článek]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com