(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Život s Kočkolapem

v roce 2012
12.4.2012 - Chrobak.SACEK Poslat vzkaz , e-mail: Chrobak.SACEK@seznam.cz, www: http://www.skoda110r.cz/article.php?id=188

Přečteno: 4798
Komentářů: 5 

Kontakt

MSN Chrobak_sacek@hotmail.com
ICQ 212462756
Mobil 734 795 603

Popisovat neustále dokola auto postavené před 10ti lety je poměrně bezvýznamné. Změny probíhají také minimální, proto budou následující články postavené především na zážitcích a událostech které jsou s eRkem spojené. Konečně jsem se také dokopal ke změně struktury článků, takže novinky budete mít konečně nahoře ihned k dispozici.

*******************************************************

Duben 2012
PČR uspořádala propagační akci nové metody k bu.erace řidičů motorových vozidel. I když jsme měl jasno, jak ve cvičném souboji Kočkolap dopadne, vyslal jsem ho na steč. Konečně jsem se alespoň dozvěděl, jak na tom propustností skel jsem.

Přední sklo (min 75%) - Kočkolap cca 55%
Boční skla (min 70%) - Kočkolap cca 25%

Přesklívat auto kvůli tomu nebudu. Pokud někdy narazím na pomahače v akci, začnu se ohánět argumentem o zápisu tónovaných skel do TP, homologací a Fším co v tu chvilku vymyslím. Jak to dopadne se uvidí.

6.Zimní slet
Článek o celé akci naleznete ZDE . V rozhodování mezi níže uvedeným projektem a srazem, jsem udělal kompromis a pod Kokořín dorazil až ve chvíli, kdy byla pečená kolena nošena na stůl.

Lucinka mě předala knížku i s věnováním a od pořadatelů jsem převzal Zlatého pacoše za rok 2011 v kategorii "Aktivista roku".

Za obojí veliké díky a důvěru tím ve mě svěřenou se pokusím nezklamat. Hlavním zážitkem srazu i tak byla především atmosféra celého večera stráveného s báječnými lidmi, které rád považuji za své přátele. Děkuji vám všem.

Březen 2012
K plánovaným opravám a úpravám auta jsme se za celou zimu nedostal. Momentálně hniju u PC a makám na projektu s tradičním názvem škola. Udělal jsem si tedy alespoň malou radost.


Ještě že Jikra nemá k téhle fotce copyright. To už bych se asi nedoplatil.

Minulost
je sice minulostí, ale více či méně ovlivňuje současný stav. Předcházející události naleznete zde:

Kočkolap - léto 2011

Kočkolap - z5 v provozu

Kočkolap - používání

Renovace Kočkolapa

[Fotogalerie]

Vaše komentáře (5):

[Komentovat článek]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com