(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Jičínské eRekce 2011

Orientační jízda Českým Rájem
5.5.2011 - Chrobak.SACEK Poslat vzkaz , e-mail: Chrobak.SACEK@seznam.cz, www: http://www.skoda110r.cz/article.php?id=188

Přečteno: 10726
Komentářů: 70 

Jičínské eRekce 2011

Sraz všech přátel vozů škoda s motorem na tom "pravém" místě.

Kdo dorazí wehiklem s motorem vpředu, bude ostatními účastníky deklasován a donucen celý sraz odcouvat!!
(výjimky, v podobě divoké karty, mohou udělit pořadatelé srazu pouze pro vozidla starších ročníků nežli pro jaké je sraz primárně určen)

Kdy
Polovina září 2011 - 17.9.2011 v 9:00h

Kde
Parkoviště pod hradem Trosky v centru Českého ráje (Loc: 50°30'54.623"N, 15°13'50.813"E)

Co
1) Příjezd, uvítání, poplácání se po ramenech se vzájemným ujištěním, jak se rádi vidíme, potlachání o všem co je třeba.
2) Společná prohlídka hradu, kochání se nádherným výhledem do širého okolí (které bude později křižováno tam a zpět, cestou necestou).
3) Přesun do místního restauračního zařízení spojený s občerstvením ( http://www.hoteltrosky.cz ), rozhovor s účastníky, organizační připomínky, 12:00 Start.
4) Vypečená a dlouhá orientační jízda po Českém ráji, okořeněná plněním těch nejvzrušivějších úkolů, které nenechají jedinou posádku v klidu (snad bude na konci víc rozesmátých posádek nežli těch nasr...)
5) Dojezd do "cíle", zlynčování pořadatelů, volná zábava spojená s naplněním hladových žaludků, vyhodnocení orientační jízdy, pokračování tlachání započatého ráno na parkovišti.

V kolik

 • 09:00 - 09:44 sraz na parkovišti pod hradem Trosky, registrace posádek
 • 09:45 - 10:44 společná prohlídka hradu (individuálně posezení v hospodě)
 • 10:45 - 11:44 výroba tukových zásob na dobu orientačního bloudění
 • 11:45 - 11:59 rozprava s účastníky, příprava na start
 • 12:00 - ??:?? start orientační soutěže (startovat se bude po cca 2-3min)
 • 15:30 - ??:?? dojezd posádek do cíle, dle počasí další program, stravování + volná zábava
 • ??:?? - ??:20 vyhodnocení orientačního klání, předání cen, pokračování volné zábavy
Kam
Dojezd do autokempu Rumcajs v Jičíně. (Loc: 50°26'39.4"N, 15°20'16.573"E)
Uzavřený areál s místem pro splnění zadaných úkolů, ukončení organizovaného chaosu a zaparkování aut. V přilehlém restauračním zařízení bude rezervován sál pro další zábavu. Občerstvení bude formou hromadně předobjednaného jídla a možností dalších individuálních přání. V areálu bude možno strávit noc.
( http://www.camprumcajs.cz/index.html )

S kým
Se spolujezdcem, který zvládne alespoň základy počtů, čtení a psaní.
S autem, které bude schopné absolvovat orientační jízdu za běžného provozu, s platnou STK a dokladem o povinném ručení (může být před startem kontrolováno).
S kýmkoliv kdo podpoří dobrou náladu a pohodovou atmosféru.

Do kdy
Dokud bude zájem. Jedná se uzavřenou oblast bez rodinných domů kde normální humbukem snad rušit nikoho nebudeme a měření hlučnosti výfuku po 22h večerní zatím není v plánu.

Za kolik
Za účastnický poplatek 100 kreditů na osobu, určený k pokrytí nejnutnějších nákladů spojených s organizací a zajištěním akce. Účastníci nedosahující výšky vozu 110R jsou od poplatku osvobozeni.
PHM, vstupné na hrad, úplatky policistům, odtahovou službu, servisní práce, stravné a ubytování není zahrnuto v ceně a každý si ho hradí sám dle možností vlastní kapsy.

Co z toho
Pro vítěze samozřejmě "hodnotné" ceny, pro ostatní alespoň malá připomínka účasti.
Pro všechny dlouhotrvající zážitek v podobě zajímavě stráveného víkendu.
Pro ekology chmury a černé svědomí nad zbytečně propálenou nádrží PHM.

Kdo
Prosím o osvědčený model přihlašování se prostřednictvím komentářů. Průběžně budu seznam posádek aktualizovat, uzávěrku vyhlašuji na 31.8.2011

Seznam přihlášených posádek

 • Jikra + 2 - Š 110R
 • Myschak + ? - ?
 • Čapoun + 1 - Š 110R
 • DejvV + 1,5 - Š 110L
 • Lucinka + 1,5 - Š 100L
 • Zuzka + 1 - Š Rapid
 • Caimani - 2+(2x0,5) - Š 1000MB
 • m8rinek + ? - Š 110R
 • Jirik + 1 - Š110R
 • Slávek + 1- Š110R
 • Petr Blažek + 1,5 - Š Octavia - výjimka na umístění motoru
 • Martin Novák + 1 - Š Felicia - výjimka na umístění motoru
 • Míchal Šťastný + 1+(2x0,5)- Š 1000MB
 • Miloš Kobr + 1 - Š Felicia - výjimka na umístění motoru
 • Muf SuperMuf + 1 - Š 110R
 • Ivan Lev + ? - Š 110R
 • RST + 1 - Š 110R
 • Ondřej Svoboda + ? - ?
Kontakt
MSN Chrobak_sacek@hotmail.com
ICQ 212462756
Mobil 608 749 794

15.9.2011
Sraz se blíží závratnou rychlostí a všichni zainteresovaní dolaďují poslední přípravy. Od včera se konají každodenní schůzky pořadatelů a dobrovolníků zajišťujících celou akci a vše co má ruce a nohy se snaží připravit vám co nejvydatnější zážitky. Pracovní nasazení a vytížení zle směle přirovnat ke stavbě jedné nejmenované české arény.

IT jsou vytištěné a svázané, seznamy úkolů a pomůcek k průjezdům orientační soutěže nahromádkované, čísla připravená k rozdání a finišuje taškování drobností jimiž budete obdarování při registraci.

Soudružka rosnička hlásí pro Jičínsko na sobotu 23°C a polojasno... což v překladu znamená, že může prát slunce a v autech bude vedro jako hrom a nebo bude pod mrakem celý den drobně mžít a občas to vystřídá regulérní déšť. Vzhledem k tomu, že hnusně být pořád prostě nemůže a letos už bylo dost a dost, zkusme věřit, že tentokrát už to vyjde a stěrače nebudeme potřebovat.

Vzhledem k tomu, že se zítra večer budeme pochybovat v místech základny srazu v kempu a dolaďovat poslední detaily rádi posedíme s nedočkavci, kteří dorazí již v předvečer srazu, při nějakém tom žejdlíku.

Doražte, těšíme se na vás !!

Závěr
Z pořadatelského pohledu se celá akce vydařila. Účast naplnila očekávání a stav a složení přijíždějících vozů bylo příjemným překvapením. Ztráty byli minimální a případné přírůstky spočítáme na příštím sraze.;-)
Zmizelo jen jedno vozidlo, které se "vypařilo" mezi kontrolou STK a první průjezdnou kontrolou a už se nikde neobjevilo, ani o sobě nedali vědět. Snad to jenom zabalili a dorazili domů v pořádku.

Krapánek neregulovatelná kontrola za účasti PČR naštěstí dopadla v pořádku, nikdo z řidičů si nedal k obědu pivo a pomahači chrániči byli sami překvapení v jakém technickém stavu se auta "závodníků" nacházela. Po vyžádání si jízdního výkazu a odhalení se, se objevovali na tvářích závodících ulevující úsměvy a i příslušníci neskrývali svá pobavení.
S asi největší záludností v podobě slepého IT a navigací za pomoci azimutu si poradili téměř všechny posádky na jedničku.

Naprostými králi srazu se stali Caimani, kteří kromě jedné nepoznané fotografie nasbírali plný počet bodů.
Druzí skončili díky své důkladnosti Ondra s Luckou a třetí nejen díky obětavému nasazení mittfáry při plnění úkolů David s Martinou.

Za pořadatele bych chtěl všem účastníků poděkovat, neboť organizační tým se může snažit jak chce, ale výsledek srazu stejně záleží na lidech kteří se ho účastní.

Ostatní fotky od organizátorů najdete na rajčeti
http://chrobak-sacek.rajce.idnes.cz/2011-09-17_Jicinske_eRekce
Povídání z dalšího pohledu pak na
http://www.skoda110r.eu/?page=erekce11

[Fotogalerie]

Vaše komentáře (20 nejnovějších):

[Komentovat článek] [Všechny komentáře (70)]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com