(http://www.skoda110r.cz)

DomuNovinkyRubrikyDiskuzeR-ChatVzkazyInzerceOdkazyAkceShopČ.K.D.Hledat

Felicia-Coupé klub CZ 2009 - Velký Vír

Autocamp Velký Vír 19.-21.6.2009
21.6.2009 - Láďa Ladič Poslat vzkaz , e-mail: lada-ladic@skoda110r.cz, www: http://11-55.nolimit.cz

Přečteno: 8636
Komentářů: 11 

Tak opět přináším no internetového éteru zprávu o právě proběhlé akci - nyní o tzv. Mezinárodním srazu plzeňského Felicia-Coupé klubu CZ, jenž se konal v autocampu Velký Vír u Orlické přehrady.

Tato má reportáž bude relativně strohá, neb svázán jsem byl dvojí tísní - časovou a energetickou. Časovou proto, že jsme sraz víceméně jen tak na hodinku prolétli při jiné cestě tím směrem a tak nebudu mrhat hodnoceními. A energetická tíseň jednoduše proto, že jsem si nenabil dostatečně baterie do fotoaparátu, což mi po chvíli znemožnilo páchat snímky a v reportáži tedy nejsou zachyceny zdaleka všechny zúčastněné vozy Š110R.

Tedy jen opravdu pár slovy. jednoznačně zde nebyla nouze o precizně zrestaurované vozy. I zde se projevuje trend, že přibývá nádherných origo kousků a pokusy o tuning či replikaření ala 130RS jsou na ústupu. Jak napoví snímky, nezmnamená to ovšem, že už tuning definitivně kapituloval ;oD

Oproti jiným ročníkům účast nebyla nejhojnější. Částečně prý za to může tichý rozkol v samotném klubu, ale zmenšování okruhu aktivních členů tohoto zaměření je obecný jev a pronásleduje všechny větší akce. Nicméně za sebe bych asi doporučil organizátorům, aby si provedli jakousi sebeanalýzu, co za těch 650,-Kč vjezdného mohou účastníkům nadále reálně nabídnout, obzvláště když jde z většiny o stálou klientelu.

Jak již popisuji výšše, byl jsem tentokrát okolnostmi značně limitován, takže kdyby jste se chtěli ještě někdo podělit s ostatními o fotky z této akce, rád je sem přidám.

Pro čtenáře www.skoda110r.cz
Láďa Ladič

Další fotogalerie:
http://skoda-virt.cz/cz/fotogalerie/srazy-skodovek/138-44-fcc-sraz-na-orliku/

* * * * *

Reportáž ze srazu Felicia-Coupé v Mohelnici 2007 můžete shlédnout zde >>>

[Fotogalerie]

Vaše komentáře (11):

[Komentovat článek]

[Registrace]Škoda 110 R tuning (http://skoda110r.cz)

Výňatky a fotografie ze serveru skoda110r.cz nesmí být použity bez výslovného svolení autora.
Jan Pavel (Džon) email: jpavel76_gmail_com